• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 18.12.2017 10:40

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі електронних консультацій з громадськістю1. Найменування виконавчого органу міської ради, який проводить обговорення:

Відділ правового забезпечення та захисту інтересів теритоіральної громади.


2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект рішення міської ради “Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради”.


3. Варіанти вирішення питання:

Застосування Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 06.09.2017 №27/VII-326.


4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

Посадові особи та інші працівники виконавчих органів Краматорської міської ради.


5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради.


6. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до проекту рішення подаються в письмовому вигляді на електронну адресу: obshotd@krm.gov.ua, yurotd@krm.gov.ua протягом 15 днів з дати оприлюднення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua.


Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.


Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.


Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.


7. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення: 48-56-75.


8. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади:

Начальник відділу правового забезпечення та захисту інтересів територіальної громади – Кузіна Юлія Володимирівна.


9. Оприлюднення результатів обговорення здійснюється у відповідності до Порядку проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженого рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.


Додаток: Проект рішення міської ради “Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради” в електронному вигляді”.

ЗВІТ
про результати електронних консультацій з громадськістю проекту рішення міської ради “Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради”1. Найменування виконавчого органу міської ради, який проводив обговорення:

Відділ правового забезпечення та захисту інтересів територіальної громади Краматорської міської ради.


2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

Проект рішення міської ради “Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради”.


3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Організатор електронних консультацій з громадськістю - Відділ правового забезпечення та захисту інтересів територіальної громади Краматорської міської ради.


Координатор ЦГК “ДІЙ-КРАМАТОРСЬК” Романенко Андрій Анатолійович.


Глава правління ГО “Хто, якщо не ти”, Романцова Марина Миколаївна.


4. Інформація про пропозиції, що надійшли до виконавчого органу міської ради за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції:

Романенко А.А. запропонував доповнити Додаток до Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради текстом насутпного змісту “Порушення вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” в частині оприлюднення проектів рішень, публікації рішень, публікації публічної інформації у формі відкритих даних та надання відповіді на запит – Зменьшення розміру преміх до 50% за кожний випадок порушення”.


Романцова М.М. внесла аналогічні пропозиції та додатково запропонувала доповнити наступним: у випадку повторного порушення зменшення премії 90%.


5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Проаналізувавши вказані вище пропозиції Романенко А.А., Романцової М.М., зазначаємо наступне:


Відповідно до ст.19 Конституції України Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.


Перелік інфолрмації та строк її оприлюднення розпорядниками публічної інофрмації визначено ст.15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.


Відповідальність за порушення вимог Закону встановлена статтею 24 Закону, Кодексом України про адміністративні правопоушення, Кримінальним Кодексом України.


Зокрема статтею 24 Закону передбачено, що відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:

1) ненадання відповіді на запит;

2) ненадання інформації на запит;

3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;

4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

6) несвоєчасне надання інформації;

7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;

8) нездійснення реєстрації документів;

9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.


Таким чином, відповідальність посадових осіб виконавчих органів Краматорської міської ради встановлена діючим законодавством України.


Окрім того, проектом рішення у Додатку до Положення визначені показники преміювання та депреміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради.


Встановлені такі показники депреміювання як:


1.Порушення виконавської дисципліни (порушення строків розгляду звернень громадян, порушення регламентованих норм опрацювання документів) - Зменшення розміру премії до 50% за кожний випадок порушення.


2.Неякісна підготовка проектів рішень та інших розпорядчих документів -Зменшення розміру премії до 20%.


3.Невиконання без поважних причин інших обов'язків, передбачених посадовою інструкцією - Зменшення розміру премії до 50%.


Таким чином, питання відповідальності посадових осіб виконавчих органів Краматорської міської ради в повній мірі врегульовані нормами чинного законодавства, а також проектом рішення в запропонованій розробником редакції.


6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Внести на розгляд сесії Краматорської міської ради проект рішення міської ради “Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Краматорської міської ради” в редакції відділу-розробника.”


Captcha

4065 переглядів


Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?