Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

17.04.2019 10:29

Залучення коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році на розбудову інфраструктури та соціальної сфери міста


Місто успішно використовує механізми, запроваджені державою та спрямовані на стимулювання відродження регіонів, один з таких – Державний фонд регіонального розвитку (далі – ДФРР).


Для отримання додаткових інвестиційних коштів з ДФРР відділом економіки підготовлено та надано до участі у конкурсі пропозиції міста. Регіональною комісією відібрано 4 проекти, які увійшли до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів ДФРР.


У 2019 році передбачений обсяг фінансування по вказаних проектах складе 87 818,85тис.грн., в тому числі: 77 940,342 тис.грн – за рахунок коштів ДФРР, 9878,508тис.грн – за рахунок коштів місцевого бюджету.«Будівництво будівлі Центру надання адміністративних послуг по вул. Паркова в районі будинку № 16 в м. Краматорськ Донецької області»


Проект направлено на створення єдиного місця прийому, реєстрації та видачі необхідних документів громадянам та юридичним особам при наданні всіх адміністративних послуг, а також можливість одночасно отримувати декілька взаємопов’язаних державних та муніципальних послуг і максимально наблизить адмінпослуги до громадян.


Актуальність проекту обумовлена необхідністю створення зручних і доступних умов для забезпечення ефективного надання адміністративних послуг юридичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності, що звертаються до Центру, та є одним з основних завдань, які мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування.


Мета проекту - максимальна концентрація в одному місці служб міста дозволить підвищити  якість надання адміністративних послуг, удосконалить систему взаємодії між різними підрозділами суб'єктів надання адміністративних послуг, здійснити  повний контроль за їх адмініструванням, зменшить  часові та грошові витрати суб'єктів звернень, мінімізувати ймовірність корупційних дій чиновників, що створить злагоджену систему взаємодії влади, бізнесу і населення.


В 2019 році проектом передбачена реалізація заходів: - влаштування котловану та фундаментів (монолітна залізобетонна плита); - влаштування монолітного залізобетонного каркасу; - виконання зовнішніх стін із газобетону; - утеплення зовнішніх стін будівлі та пласкої покрівлі мінераловатним утеплювачем; -влаштування конструкцій скління; -внутрішнє оздоблення приміщень, сходових клітин, санітарних вузлів та підсобних приміщень; -виконання внутрішньої мережі каналізації та водопроводу, вентиляції; -виконання внутрішніх електромереж силового обладнання та освітлення; -влаштування системи опалення та теплогенераторної, системи кондиціонування повітря; -влаштування ділянок зовнішніх інженерних мереж до місць підключення (згідно технічних умов); -благоустрій прилеглої території з улаштуванням дитячого майданчику та зелених насаджень; -влаштування відкритого паркінгу (місць паркування авто персоналу та відвідувачів)


Ескізний вигляд будівлі після реалізації проекту


Обсяг фінансування складає 42 564,823 тис.грн, в тому числі: 38 308,341тис.грн. за рахунок коштів ДФРР, 4 256,482 тис.грн – за рахунок коштів місцевого бюджету.«Капітальний ремонт фасаду і приміщень хірургічних відділень КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ» проект розраховано на 2 роки.


Проект спрямовано на створення комфортних умов перебування пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в установі, як мешканців районів, що відносяться до Краматорського госпітального округу так і мешканців м. Краматорська в тому числі і вимушених переселенців.


Проект є одним з елементів розбудови інфраструктури охорони здоров’я вторинного рівня в місті. Це один із базових закладів міста, який неодмінно слід розвивати та виводити на сучасні національні стандарти.


В хірургічному корпусі міської лікарні №1 зосереджена вся хірургічна допомога, інших відділень, які надають хірургічну допомогу в місті немає. До складу медичного закладу входять 2 хірургічних та анестезеологічне відділення.


В 2019 році Проектом передбачена реалізація заходів: -завершення зовнішнього опорядження фасаду; -улаштування шахти ліфту; -встановлення системи автоматичного пожежогасіння; -пожежна безпека; -придбання медичного обладнання.


У 2018 року виконані роботи: -оздоблення стелі та стін, гіпсокартонні роботи; -капітальний ремонт підлоги; -встановлення вікон та дверей; -операційний блок обкладено плиткою; -монтаж електричного та вентиляційного устаткування; -улаштування блискавкозахисту; -утеплення фасаду мінватою; -монтажу керамогранітної плитки; -капітальний ремонт систем холодного і гарячого водопостачання; -капітальний ремонт системи каналізації; -капітальний ремонт системи опалення.


Будівельні роботи тривають.


Завершення робіт планується у 2019 році.


Стан реалізації проекту після виконаних заходів


Впровадження заходів з капітального ремонту приведе до утримання температурного режиму в середині приміщення, що в свою чергу призведе до скорочення витрат на електроенергію та теплову енергію, подовжить термін експлуатації будівлі, створить комфорті умови перебування пацієнтів і працівників лікарні та в цілому надасть змогу ефективно функціонувати медичному закладу. Придбання обладнання дозволить скоротити госпітальний період і пришвидшити реабілітацію. Післяопераційний період часто обмежується декількома днями знаходження в хірургічному стаціонарі. Внаслідок цього - зниження терміну втрати працездатності від 2 до 5 разів.


Обсяг коштів, необхідних для завершення реалізації проекту у 2019 році – 19 351,122 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (90%) - 17 416,010 тис. грн., з місцевого бюджету (10%) – 1935,112тис. грн.«Капітальний ремонт підземного переходу по вул. О.Тихого (перехрестя вул. К. Гампера та вул. Центральна)»


Підземний перехід на перехресті вул. К Гампера та вул. Центральній, розташований на автомобільній дорозі державного значення Н20, яка входить до переліку національних автомобільних доріг України, затвердженого Постановою КМУ від 19.09.2015 №712.


Щоденно переходом користуються мешканці міста Краматорська, студенти з різних міст області, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах міста. Перетинання перехрестя вул. К. Гампера та вул. Центральна наземним способом пішоходами не передбачено.


На даний час підземний пішохідний перехід знаходиться в аварійному стані та потребує проведення якісного капітального ремонту із заміню конструкцій, плитки на сходах та стінах, електричної проводки та освітлення в рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт підземного переходу по вул. О.Тихого (перехрестя вул. К. Гампера та вул. Центральна) що дозволить створити безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху.


В 2019 році Проектом передбачена реалізація заходів:

- демонтаж сходів та дрібних металоконструкцій;

- демонтаж керамічної плитки;

- облицювання стін фасадів та покриття сходів керамічною плиткою;

- устаткування поручнів для пішоходів та для маломобільних груп населення;

- монтаж навісів, улаштування підвісної стелі;

- улаштування освітлення переходу.


Стан реалізації проекту до початку реконструкції


Ескізний вигляд підземного переходу після реалізації проекту


Обсяг фінансування даного проекту складає 5 288,1 тис.грн. Фінансування даного проекту передбачається за рахунок коштів Місцевого бюджету Краматорської міської ради – 528,810 (10%) та коштів Державного фонду регіонального розвитку 4759,29 (90%).«Спортивно-оздоровчий комплекс: футбольне поле, майданчик для пляжного волейболу, легкоатлетична доріжка по вул. Парковій у м. Краматорську»


Проект попередньо відібрано та подано на розгляд Міністерства регіонального розвитку України для участі у конкурсному відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.


Проект спрямований на розвиток фізичної культури і спорту, шляхом створення доступної спортивної інфраструктури, для забезпечення організації спортивно-масових заходів для мешканців міст Слов’янська, Дружківки, Костянтинівки та селищ, що розташовані поблизу міста, в тому числі для вимушених переселенців, а також для мешканців міста Краматорськ.


Актуальність проекту обумовлена необхідністю створення у місті належних  умов, сприятливих для збереження та зміцнення фізичного здоров’я мешканців громади засобами фізичної культури та спорту.


В результаті реалізації проекту місто придбає сучасний, доступний для кожного мешканця спортивний комплекс відкритого типу.


В 2019 році Проектом передбачена реалізація заходів:

виконання робіт по будівництву спортивно-оздоровчого комплексу:

- улаштування огорожі;

- земляні роботи, заземлення;

- улаштування основи футбольного поля;

- улаштування штучного покриття – синтетична трава;

- монтаж воріт 7,32*2,44м з сіткою;

- проведення робіт по водопостачанню та водовідведенню;

- улаштування трибун для глядачів;

- улаштування основи для майданчика для волейболу;

- улаштування тенісного корту, огородження корту;

- улаштування ями для стрибка;

- улаштування майданчика для воркаут;

- монтаж стійок, сітки та суддівської вишки;

- улаштування основи для легкоатлетичної доріжки;

- улаштування штучного покриття з синтетичного матеріалу;

- монтаж роздягалень, господарчого блоку;

- благоустрій;

- організація системи пожежної сигналізації, щитового обладнання;

- улаштування кабельно-провідникової продукції.


Наразі матеріальна база для розвитку фізичної культури недостатня: відсутній спортивно – оздоровчий комплекс подібного рівня, а також сучасні спортивні споруди та спортивне обладнання для розвитку таких видів спорту, як волейбол, легка атлетика, що, безумовно, обмежує можливість змагатися на високому рівні, популяризувати спорт, здоровий спосіб життя, організовувати спортивно-масові заходи, безпечно проводити тренування та заохочувати мешканців міста до занять спортом.


Обсяг коштів, необхідних для реалізації Проекту, становить 20 614,805 тис.грн.,  в тому числі: за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (85,0%) – 17456,701 тис.грн., з місцевого бюджету  (15,0%) –  3158,104 тис.грн.


Стан реалізації проекту до виконання заходів з будівництва

Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/852