Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

22.04.2016 09:43

В рамках впровадження програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», яка фінансується Європейським Союзом, у м. Краматорськ стартував проект підтримки внутрішньо переміщеним особам.


Назва проекту: «Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих ВПО та жителів міста Краматорськ, які опинилися під впливом конфлікту»


Учасники проекту: Виконавчий комітет міської ради м. Краматорська у партнерстві з Відділом житлового та комунального господарства, комунальними підприємствами "Міст" та "Краматорський водоканал"


В рамках проекту буде забезпечено тимчасове розміщення у відремонтованих гуртожитках 786 найбільш вразливих ВПО, в т.ч. 250 дітей та 206 людей похилого віку, відновлено систему водопостачання та водовідведення та забезпечено запобігання екологічній техногенній катастрофі, надано допомогу ВПО щодо працевлаштування та інтеграції у міську громаду.


Місце впровадження: м. Краматорськ Донецької області


Цільові групи: Внутрішньо переміщені особи, що включають соціально незахищене населення, таких як діти та особи похилого віку, мешканці міської громади, що опинилися під впливом конфлікту.


Цілі проекту: Відновлення інфраструктури м. Краматорськ, що постраждала внаслідок конфлікту, створення базових умов для проживання внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, що постраждали від конфлікту, та інтеграція ВПО у соціально-економічний розвиток міста та запобігання конфліктам з місцевою громадою.


Діяльність проекту:

- Капітальний ремонт 3 гуртожитків та їх підключення до комунальних систем, ремонтно-оздоблювальні роботи та облаштування приміщень необхідними меблями

- Ремонт каналізаційних очисних споруд, впровадження технології знезараження стічних вод та реконструкція каналізаційно-насосної станції

- Проведення навчальних семінарів для ВПО з професійної перепідготовки та подальшого працевлаштування

- Проведення спільних заходів та інформаційної роботи для інтеграції ВПО у культурне та соціальне життя міста

Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/477