Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

Інвестиційна діяльність міста

21.12.2017 17:05

Проекти регіонального розвитку реалізовані у 2017 році в м. КраматорськуЩорічно місто бере участь у конкурсному відборі програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Це надало можливість з 2015 по 2017 рік додатково залучати з Державного фонду регіонального розвитку до бюджету міста 117,7 млн.грн ( у 2015 році– 47,8 млн.грн., у 2016 році – 42,1 млн.грн., у 2017 – 27,8 млн.грн. ).


У 2017 році завершено реалізацію проекту «Удосконалення пасажирських перевезень міським електротранспортом на території громади м. Краматорська шляхом придбання десятьох тролейбусів».


Проект розпочато у 2016 році, завдяки чому парк електричного транспорту комунального підприємства «Трамвайно-тролейбусне управління» поповнився на три одиниці, вартість яких склала 12,4 млн.грн., в тому числі 3,2 млн.грн – кошти місцевого бюджету.


В поточному році придбано ще 7 тролейбусів на 29,8 млн.грн.: з державного фонду регіонального розвитку було профінансовано 26,8 млн. грн., з місцевого бюджету 2,98 млн. грн.Придбані тролейбуси оснащені спеціальним підйомним обладнанням для осіб з обмеженими можливостямиОсновною метою проекту є формування розвиненої, ефективно і надійно функціонуючої, екологічно орієнтованої системи міського наземного електричного транспорту загального користування, що є доступною та відповідає потребам всіх верств населення.


Після реалізації проекту очікується збільшення обсягу пасажироперевезень на 7,3 млн.осіб,та зріст доходу комунального підприємства від основної діяльності на 28,6 %.


В рамках реалізації проекту «Розбудова центру надання адміністративних послуг у м. Краматорськ (далі –ЦНАП) шляхом оснащення та придбання обладнання» отримано серверне обладнання (з програмним забезпеченням) інформаційно-комунікаційної мережі та обладнання для двадцяти робочих місць співробітників ЦНАПу (комп’ютер в зборі з програмним забезпеченням, МФП, джерело безперебійного живлення) на загальну суму 1,1 млн.грн.: з державного фонду регіонального розвитку було профінансовано 1,0 млн. грн., з місцевого бюджету 0,1 млн. грн.


Серверне обладнанняОбладнання для двадцяти робочих місць співробітників ЦНАПу (комп’ютер в зборі з програмним забезпеченням, МФП, джерело безперебійного живлення).Мета проекту - покращення доступності та якості надання адміністративних послуг суб`єктам підприємницької діяльності та мешканцям не тільки міста, а по деяким послугам, й усієї Донецької області, створення сучасного міського ЦНАП та комфортних умов для отримання адміністративних послуг, облаштування необхідної кількості робочих місць для адміністраторів ЦНАП.


Після реалізації проекту очікується створення десяти додаткових робочих місць та майже в два рази зросте кількість послуг, що надаються через ЦНАП.
Відділ економіки та інвестицій

Проведення конкурсного відбору проектів до програми «Український донецький куркуль» що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

І. Проекти суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2017 № 409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27 квітня 2017 року за № 76/2283:

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Заява (завантажити)

Перелік (завантажити)

Умови (завантажити)

Кошти обласного бюджету спрямовуються на часткову компенсацію фактично сплачених у відповідному бюджетному році відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів.

ІІ. Проекти суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка  на реалізацію проекту

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285:

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Заява (завантажити)

Перелік (завантажити)

Умови (завантажити)

Бюджетні кошти (обласного та  місцевого самоврядування) спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів  суб’єктів малого підприємництва.

Пропонується заповнити анкету попереднього відбору бізнес-планів суб’єктів малого підприємництва Донецької області для отримання державної фінансової підтримки

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 27 липня 2017 рокудепартаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 15 серпня 2017 року.

Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ економіки та інвестиційКонкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Лугаської облнастейПрограма розвитку ООН (ПРООН) запрошує переселенців, які проживають у Луганській, Донецькій областях, та місцеве населення цих регіонів (з підконтрольних уряду України районів) взяти участь у черговому конкурсі бізнес-грантів. Дедлайн - 3 серпня 2017 р.


Грантова підтримка надається на започаткування, відновлення або розширення підприємницької діяльності. Мета цієї ініціативи – поліпшити життя переселенців та місцевого населення Донбасу через підтримку підприємницької діяльності та малого бізнесу в регіоні.


Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал, довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники. Вони також мають передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.


Кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності в межах реалізації бізнес-планів:
купівля нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг);
оренда нежитлових приміщень для здійснення бізнес-діяльності до 2 місяців (на період використання коштів гранту);
виплату заробітної плати персоналу до 2 місяців;
забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг;купівлю франшизи за угодою комерційної концесії (франчайзингу) з відповідним обладнанням.


Цей перелік не є вичерпним.


Неприйнятними є витрати коштів гранту, пов’язані з:
підготовкою бізнес-плану для участі в конкурсі;
сплатою боргів;
відшкодуванням витрат, пов’язаних із коливанням валютного курсу;
міжнародними відрядженнями;
купівлею/орендою житлового приміщення;
купівлею нежитлової нерухомості;
купівлею речей особистого вжитку;
купівлею б/у обладнання, в т.ч б/у автівок (вантажних, легкових автомобілів, автобусів) та мотоциклів (мопедів, моторолерів, мотоколясок), плавзасобів;
сплатою податків та обов’язкових внесків;
участю у тренінгах чи навчанні.


Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить:
до 250 000 грн зможуть отримати особи, які в рамках запропонованого бізнес-плану планують створити протягом реалізації бізнес-плану не менше 4-х робочих місць;
до 200 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць;
до 150 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 2-х робочих місць;
до 75 000 грн буде виділено для підприємців, що створюватимуть щонайменше 1 робоче місце (під одним робочим місцем розуміється у цьому випадку власне сам підприємець).


Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію проекту (в грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% вартості бізнес-проекту.Хто може стати учасником?


У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які мають офіційний статус внутрішньо переміщених осіб і проживають у підконтрольних уряду України районах Луганської та Донецької областей, а також місцеві мешканці цих регіонів, які мають підтвердити місце реєстрації свого проживання.


Не можуть претендувати на грант особи, в основі бізнес-планів яких є оптова та роздрібна торгівля, в тому числі через інтернет. Окрім цього, не можуть претендувати на грант особи, чиї бізнес-плани передбачають придбання обладнання з подальшою його передачею протягом реалізації бізнес-плану в оренду, прокат чи користування іншим особам. Також не можуть претендувати на отримання гранту учасники конкурсу, які перебувають між собою у родинних зв’язках, наприклад, коли учасником конкурсу є одночасно чоловік та дружина або батько і донька. У такому разі грант може бути надано лише одному члену родини. Також не можуть претендувати на перемогу особи, які вже отримували аналогічні гранти ПРООН у 2015-2017 роках.Умови участі


Для участі у конкурсі усі бажаючі повинні:
· заповнити онлайн-заявку;
· надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
· надати чинну довідку про статус ВПО або копію паспорта з зазначенням реєстрації постійного місця проживання для місцевих жителів Донецької та Луганської областей.


Заявка здійснюється виключно через онлайн-систему адміністратора конкурсу Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» www.grant.ccc-tck.org.ua.


Пакет конкурсної документації можна скачати ТУТ.


Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 3 серпня 2017 року. Заявки, які надійшли пізніше встановленого терміну, будуть відхилятися автоматично. Анкета заповнюється та подається українською або російською мовами.


Критерії оцінки поданих заявок


Подані заявки на конкурс, які відповідатимуть умовам конкурсу, будуть оцінюватися незалежним Оціночним комітетом за такими загальними критеріями:
відповідність заявки цілям конкурсу;
ступінь опрацювання бізнес-плану, наявність всієї необхідної інформації для комплексної оцінки перспектив його реалізації, відповідність вимогам структури бізнес-плану;
спроможність пропонованого продукту (послуги) із заявленими характеристиками бути створеними та їхня перспективність на ринку;
кількість робочих місць, що створюються в рамках проекту;
окупність бізнес-плану в найближчий період;
якість, обґрунтованість, реалістичність та оригінальність бізнес-плану;
обґрунтованість фінансових показників бізнес-плану та бюджету використання коштів гранту;
розмір ресурсів, що самостійно залучатимуться чи пропонуватимуться особою-пошукачем;
обґрунтованість розрахунків та кошторису.


Процедура оцінки бізнес-плану включатиме 3 етапи:
оцінка поданої заявки за технічними критеріями (повнота та достатність поданих документів) конкурсу;
оцінка бізнес-планів професійними незалежними експертами з бізнес-планування;
особистий захист бізнес-планів подавачами, які набрали мінімальну необхідну кількість балів у результаті оцінки експертів, перед конкурсною комісією.Додаткова інформація


Зацікавлені особи можуть звертатися за додатковою інформацією щодо конкурсу до «Творчого центру ТЦК» через електронну пошту info@ccc.kiev.ua, або за телефоном: (800) 406-411 (до 1 серпня 2017 року). Після узагальнень усіх отриманих запитань усі відповіді будуть оприлюднені на сайті www.ccc-tck.org.ua та на сторінці в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre


Більш детальна інформація про конкурс розміщена за посиланням в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі


Крім того, в кожній області будуть проведені інформаційні заходи щодо роз’яснення умов конкурсу


ГРАФІК ІНФОРМАЦІЙНИХ СЕСІЙ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ


6 липня2017 року – місто Маріуполь, вул. Нільсена, б. 60, Бізнес Центр «Галакс», час 12.00 – 14.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


9 липня 2017 року – місто Дружківка, вул. Матросова, 14/8, Халва Hub, час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


10 липня 2017 року – місто Краматорськ, бул. Краматорський, б. 41, Торговий Дім «Сага», час 12.00 – 14.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


11 липня 2017 року – місто Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1, готель «Мир», час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Чернишова, регіонального представника адміністратора грантової програми cherang74@gmail.com


12 липня 2017 року – місто Сватове, приміщення Сватівської міської ради, час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Чернишова, регіонального представника адміністратора грантової програми cherang74@gmail.com


Вхід на усі заходи вільний, реєстрація не потрібна.


Конкурс бізнес-грантів для започаткування або відновлення підприємницької діяльності реалізується в рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Японії та Польщі, в партнерстві з урядом України та регіональними органами влади.

До уваги суб’єктів малого підприємництва!


Якщо Ви підприємець Донеччини, маєте бажання розвиватись самому та зацікавлені у розвитку економіки рідного краю, то пропонуємо прийняти участь у Програмі «Український донецький куркуль» в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки

облдержадміністрація презентує проект

«УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»


ЯКЩО ВИ:

- активні та дієві

- готові працювати на покращення соціально-економічного життя свого регіону

- маєте певний план, готовий проект або просто ідеї

- маєте бачення та бажання їх реалізовувати, але на маєте коштів на старт


У ВАС Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ:

- у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки своїх бізнес-проектів або часткової компенсації за кредитом

- у навчальних програмах (стажуванні) представників малого бізнесу регіону за галузевими напрямками


ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ НЕОБХІДНО:

- зареєструватися суб’єктом малого підприємництва або бути діючим підприємцем на території Донецької області

- мати розроблений або вже розпочатий бізнес-проект

- прийняти участь у конкурсному відборі шляхом подання пакету документів з бізнес-планом* до 26.06.2017 (наступна дата подачі заявок буде повідомлена додатково) до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412


БІЗНЕС ПРОЕКТИ ПОВИННІ СТОСУВАТИСЯ НАСТУПНИХ СФЕР:

виробництва та переробки сільськогосподарської продукції

машинобудування, виробництва машин, устаткування, готових металевих виробів

вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість)

виробництва будівельних матеріалів

виробництва електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування

надання послуг у галузі житлово-комунального господарства

надання медичних послуг населенню

впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій

впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів

модернізації, оновлення та придбання основних фондів


Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua


* складові бізнес–плану: резюме (мета проекту, суть проекту, продукт, аналіз стану ринку, обґрунтування підприємницької ідеї, виробничий план, маркетинговий план, організаційний план, фінансовий план, оцінка ризиків); юридичні аспекти майбутньої діяльності (правова форма, плануємоє оподаткування, початковий баланс та витрати, дислокація місця ведення бізнесу); продукти та послуги (опис продукту/послуги, постачальників); маркетингова стратегія (цінова політика, дослідження ринку, політика просування); менеджмент (організаційна структура, кількість співробітників, заробітна плата); фінансовий план.


Алгоритм проекту «Український донецький куркуль»

ПРООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян у громадах-партнерах Донецької області, з метою забезпечення громадської безпеки та адвокації прав уразливих категорій громадян, в першу чергу в громадах, які найбільше постраждали від конфлікту.Кінцевий термін подачі заявки – 15 червня 2017 року.


ПРООН розпочинає Конкурс малих ГРАНТІВ для неурядових організацій та груп активних громадян Луганської області, а також регіональних та національних організацій, які здійснюють діяльність на її території.


1. ЦІЛІ КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ


1.1. Це оголошення повідомляє про Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян Луганської області, а також регіональних та національних організацій, які здійснюють діяльність на її території (далі – Конкурс), який реалізується в рамках Програми відновлення та налагодження миру ПРООН. Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та поліпшення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту. Його метою є сприяння досягненню таких цілей, як (1) зміцнення особистої та громадської безпеки в районах, постраждалих від конфлікту та (2) вдосконалення правосуддя на рівні громад через зміцнення потенціалу установ щодо надання послуг на основі прав людини та ефективного доступу до правосуддя.


1.2. Приймаючи до уваги, що ключовими складовими діяльності ПРООН є залучення громадськості та сприяння розвитку мереж громадянського суспільства, метою Конкурсу є відбір громадських ініціатив, спрямованих на (1) зміцнення особистої та громадської безпеки (2) покращення доступу до правосуддя у районах, що зазнають впливу конфлікту, (3) підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення шляхом надання послуг із правової допомоги (в т.ч. жителям сільських регіонів, літнім людям, вимушено переміщеним та ін.) , (4) підвищити рівень чутливості правосуддя до пов’язаних із конфліктом злочинів через забезпечення доступу до правової допомоги, юридичного захисту та різних форм допомоги жертвам СГН та (5) пропагування захисту прав вразливих категорій громадян на рівні громад.


Грантові ініціативи відповідної спрямованості повинні бути оформлені у відповідності до вимог за спеціальною формою (додається) для фінансування відповідно до правил закупівель Програми розвитку ООН (далі – ПРООН).


2.УЧАСНИКИ КОНКУРСУ


Учасниками Конкурсу є групи активних громадян (від 3 до 15) та громадські організації громад-партнерів ПРООН в Луганській, Донецькій та Житомирській областях, а також інші регіональні та національні громадські (неурядові) організації, які здійснюють діяльність на території зазначених областей. Конкурс не передбачає надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним організаціям.


3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ІНІЦІАТИВ В РАМКАХ КОНКУРСУ


До розгляду будуть прийняті ініціативи, які відповідають цільовій спрямованості Проекту, орієнтовані на населення реалізація яких, зокрема, сприятиме:


- удосконаленню механізмів громадської безпеки;


- модернізації інженерної інфраструктури сфери безпеки в населених пунктах;


- підвищенню рівня громадської безпеки системи охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення на місцевому рівні;


- поліпшенню обізнаності в громадах щодо прав людини та пов’язаних із конфліктом ризиків;


- поліпшенню навичок та усвідомленню відповідальності перед громадами органів внутрішніх справ і місцевих органів влади, які надають послуги населенню;


- поліпшенню координації між громадянами, органами внутрішніх справ, місцевими органами влади та іншими зацікавленими сторонами в забезпеченні громадської безпеки;


- підвищенню рівня доступності первинної та вторинної правової допомоги, через яку вразливе та постраждале від конфлікту населення, у т.ч. жертви СҐН, отримують якісні правові послуги;


- здійсненню інформаційної підтримки вразливих категорій щодо правових питань у різних формах (очні консультації, онлайн-підтримка, гаряча лінія, допомога в отриманні та складанні документів, оновлення юридичних або особистих документів, здійснення представлення або захисту інтересів, надання правової підтримки у випадках порушення прав);


- більш відповідальній реакції співробітників судових установ на потреби громад у сфері безпеки, особливо на злочини, пов’язані з конфліктом та СҐН;


- поліпшенню доступу до інформації про роботу судів та прозорості судів;


- скороченню фізичних перепон, що перешкоджають доступ до правосуддя, та відновленню прав, порушених у зв’язку з конфліктом;


- пропагування захисту прав вразливих категорій громадян на рівні громад.


Також до розгляду будуть прийняті будь-які інші ініціативи, доцільність яких можна обгрунтувати з точки зору зміцнення громадської безпеки та покращення доступу до правосуддя


4. ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ


· А-проекти - проекти вартістю менш 2-х тис. дол. , спрямовані на покращення інфраструктури: освітлення, відеоспостереження і т.ін. («жорсткі» або “змішані”) або проекти, спрямовані на реалізацію локальних міні-ініціатив громад в сфері громадської безпеки та доступу до правосуддя (з загальним обсягом фінансування до 2-х тис. дол.) і т.ін. («жорсткі» або “змішані”);


· Б - проекти  - проекти вартістю більш 2-х тис. дол., що передбачають покращення інфраструктури та здійснення громадських заходів в рамках спрямованості Проекту («жорсткі» або “змішані”);


· В – проекти - проекти спрямовані на надання правової допомоги вразливим категоріям в районах, постраждалих від конфлікту або проекти, спрямовані на підтримку жертв СГН в районах, постраждалих від конфлікту  ( “м’які” або “змішані”).


Проект не містить обов’язкової вимоги щодо співфінансування, проте тим заявникам, які нададуть власний внесок організації (не менше 10% від загального бюджету проекту), буде надано превагу. Цей внесок може бути зроблено як у фінансовій, так і немонетарній формі.


Тривалість проекту - до 6 місяців. 


5.ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ


Для реалізації мікропроектних ініціатив з обсягом фінансування від ПРООН до 2-х тис. дол. участь зареєстрованої неурядової організації не є обов’язковою. До розгляду будуть прийняті заявки від активних груп громадян з населених пунктів-партнерів  (від 3 до 15 осіб).


У всіх інших випадках до участі у конкурсі будуть прийматися проектні пропозиції від тих організацій, які відповідають нижчезазначеним вимогам:

·мають статус неприбуткової або благодійної організації та офіційно зареєстровані в Україні;

·працюють на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей та/або в Житомирській області;

·мають досвід роботи не менш, ніж один рік у сфері надання первинної правової допомоги, захисту прав людини, підвищення громадської обізнаності щодо прав та потреб вразливих груп населення, допомоги жертвам СГН;

·мають підтверджену історію впровадження проектів та звітування;

·мають відповідних фахівців та персонал проекту для його реалізації (керівник проекту, фахівці з юридичною/соціальною освітою та досвідом роботи з вразливими групами).


Пропозиції від організацій, які не відповідають наведеним вимогам, розглядатися не будуть.


6. ВИТРАТИ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ


6.1. Дозволені витрати


Прийнятними вважаються витрати, які:

· необхідні для досягнення цілей та завдань проекту;

· відповідають принципу  ефективності та економічності витрат ( «найвища якість за найнижчу ціну»);

· підтверджені  документацією фінансово-бухгалтерської звітності.


Кошти, надані в межах конкурсу, можуть бути використано винятково для оплати:

праці персоналу організації та залучених експертів;

товарів та послуг, необхідних для реалізації проектної діяльності;

комунікаційних та інформаційних послуг ;

консультаційних послуг, необхідних для досягнення проектних цілей;

·оренди приміщень (для проведення тренінгів, групової роботи, тощо), обслуговування заходів, та інших послуг, передбачених проектною діяльністю;

друкарських, типографських і копіювальних послуг;

послуг зв’язку (телефон, інтернет);

витратних матеріалів і канцелярських товарів;

транспортних та інших витрат, пов’язаних із відрядженням;


6.2.Неприйнятними є витрати, пов’язані з:

підготовкою проектної пропозиції для участі в конкурсі;

сплатою боргів;

відшкодування витрат, пов’язаних із коливанням валютного курсу;

міжнародними відрядженням


7. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ


Проектні пропозиції повинні містити повний пакет документів, визначений  формами візповідно до типів проектів (А, Б, В). Спеціальні форми для оформлення проекних пропозицій, які можна скачати по зсилкам тут:


Форми проектних пропозицій для типу А:

https://drive.google.com/drive/folders/0B1xH_MonTbmRbkxfVi03N0FTaGc?usp=sharing


 Форми проектних пропозицій для типу Б:

https://drive.google.com/drive/folders/0B1xH_MonTbmRdGZPRUpZYUZ3TUE?usp=sharing


Форми проектних пропозицій для типу В:

https://drive.google.com/open?id=0B1xH_MonTbmRTVl3RGVvRC05ZHM


Проектні пропозиції будуть перевірені на відповідність вимогам конкурсу і ті, що відповідатимуть вимогам, будуть передані на розгляд Ради Конкурсу.


Проектні пропозиції слід подавати українською мовою згідно з вимогами оголошення та аплікаційної форми.


Пакет проектної пропозиції повинен складатися з:

Належно заповненої аплікаційною форми, до якої додаються:

·копія свідоцтва про реєстрацію;

·довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості;

·резюме керівника проекту та не менше двох спеціалістів із досвідом, який відповідає сфері проектної діяльності (правова допомога).


Проектну пропозицію у форматі Microsoft Word (*.docx/*.doc) разом iз сканованими додатками (*.PDF або *.JPG) слід надіслати на електронну скриньку відповідно для території реалізації проектної пропозиції, що подається:

·в Луганській області: – emil.koreniev@undp.com

вказавши тему повідомлення: Конкурс «Громадська безпека та правосуддя на рівні громад». Пакет проектної пропозиції повинен бути надісланий одним листом, розмір якого не має перевищувати 8Mb.


8. ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ


8.1. Рада Конкурсу


Оцінка проектних пропозицій та відбір виконавця здійснюватиметься Радою Конкурсу  (РК), яка матиме наступні завдання:

1.Розгляд і оцінка проектних пропозицій;

2.Рекомендація або відхилення проектних пропозицій для фінансування.


РК складатиметься з представників ПРООН, разом з цим, вона має право звернутися до незалежної експертної думки в ході відбору грантових проектів чи до думки місцевих органів влади, на території яких передбачена діяльність проекту.


8.2. Критерії оцінки проектів:

·відповідність тематиці та пріоритетам конкурсу;

·узгодженість мети, завдань та методів виконання проекту;

·конкретність, досяжність та результативність заходів, запланованих проектом;

·рівень компетентності організації-заявника у питаннях передбачених проектною пропозицією;

·обґрунтованість запланованих витрат та необхідних ресурсів у співвідношенні до очікуваних результатів.;

·рівень компетентності (профільна освіта, досвід роботи) персоналу проекту (керівник проекту, фахівці по наданню правової допомоги).


Наявність співфінансування проекту (у фінансовій чи не фінансовій формі) вважатиметься додатковою перевагою.


Зверніть увагу!


• Кінцевий термін прийняття пропозицій по Луганській області – 5 травня 2017 р. Проектні пропозиції, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

• Подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються.

• Про результати конкурсів учасників повідомлять електронною поштою.

• Остаточне рішення щодо проекту чи заявки перегляду не підлягає.

• Причини відмови чи підтримки проекту не будуть повідомлені.


9. ЗВІТУВАННЯ, МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНЮВАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ


9.1. Моніторинг та оцінювання


Отримувач гранту відповідає за моніторинг упровадження проекту та оцінювання його результатів. Програма розвитку ООН здійснюватиме моніторинг реалізації грантового проекту через звіти грантоотримувача, зустрічі з працівниками проекту, їх партнерами та бенефіціарами, а також через участь у заходах проекту


9.2. Звітування


Отримувач гранту подаватиме звіти у форматі, визначеному Програмою розвитку ООН:

·проміжні звіти, які включають опис заходів і результатів за узгодженими моніторинговими індикаторами й фінансовим компонентом (буде уточнено в межах відповідної грантової угоди);

·короткі звіти на вимогу, які можуть час-від-часу вимагатися Програмою, коли буде потрібна інформація по грантовий проект в період між регулярними звітами;

·заключний звіт, який включатиме опис заходів і результатів, а також фінансовий звіт за весь період грантової угоди.


10. ФІНАНСУВАННЯ


Організація-грантоотримувач отримає авансовий платіж на заплановану діяльність у межах грантової угоди. Розмір авансового та подальших платежів буде зафіксовано у грантовій угоді. Цей розмір визначатимуть індивідуально з огляду на загальний розмір гранту, тип діяльності тощо. Наступні транші виділятимуть після отримання та затвердження ПРООН проміжних звітів організації.


КОНТАКТИ


Контактні особи відповідно до території реалізації  поданих проектних пропозицій:

в Луганській області: – Еміль Коренєв / Emil Koreniev/ emil.koreniev@undp.com ; +380 50 577 92 55

Джерело : http://gurt.org.ua/news/grants/37850/

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів» http://dn.gov.ua/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-05-05-2017-466-pro-poryadok-vykorystannya-koshtiv-oblasnogo-byudzhetu-peredbachenyh-na-nadannya-finansovoyi-pidtrymky-sub-yektam-malogo-pidpryyemnytstva-na-realizatsiyu/облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на безповоротній основі.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 30 травня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького,6, каб. 412.


Проведення першого конкурсного відбору планується на 15 червня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» підрозділі «Український донецький куркуль».


Детальніше: http://www.krm.gov.ua/news/view/19830


За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (050) 623 80 08.

Список програм ЄС та фінансових інструментів відкритих для участі України

Детальна детальна інформація за посиланням:

http://dn.gov.ua/programy-yes/


З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана, Республіка Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО-2017.


В цьому році «ЕКСПО-2017» проводиться під гаслом «Енергія майбутнього». Очікується більше 5 млн. відвідувачів на загальній площі 173,4 га буде об’єднано компанії і організації більше ніж 127 країн Світу.


Суб’єкти господарювання, які бажають взяти участь у зазначеній виставці безпосередньо або заочно, можуть ознайомитися із додатковою інформацією та зареєструватися за посиланнямВи можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/277