• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 02.09.2016 08:26

П'ять місяців після перезавантаження проекту

Після перезавантаження проекту «Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих ВПО та жителів міста Краматорськ, які опинились під впливом конфлікту» минуло п’ять місяців. Що зроблено за цей період? Про які результати вже можна заявити? На яких етапах знаходиться реалізація кожного з трьох напрямів цього багатообіцяючого проекту?


Нагадаємо, що фінансування цього проекту здійснюється в рамках Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвиту України». Повний термін реалізації проекту на момент підписання грантової угоди був 18 місяців - з 17 квітня 2015 року по 17 жовтня 2016 року. Але до початку 2016 року реалізація проекту фактично не впроваджувалась. З приходом нової команди експертів в березні 2016 року проект зрушився з мертвої точки. На теперішній час термін проекту подовжений до 17 квітня 2017 року.


Загальною метою проекту являється створення базових житлових умов для внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, постраждалих від конфлікту, на території Краматорська. Заходами її досягнення, по-перше, є надання допомоги ВПО в адаптації до місцевого ринку праці та інтеграції в суспільне життя місця. По-друге, відновлення системи водопостачання та каналізації, пошкодженої в результаті конфлікту. Та по-третє, надання тимчасового житла для найбільш вразливої частини внутрішньо переміщених осіб.


По першому напрямку нашої діяльності через ЗМІ міста, http://krampravda.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8183%3A2016-08-01-12-37-21&catid=61%3Amnenie03&Itemid=99">http://krampravda.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8183%3A2016-08-01-12-37-21&catid=61%3Amnenie03&Itemid=99">http://krampravda.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8183%3A2016-08-01-12-37-21&catid=61%3Amnenie03&Itemid=99


http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/17741-pereselentsev-v-kramatorske-obuchat-novym-professiyam ">http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/17741-pereselentsev-v-kramatorske-obuchat-novym-professiyam


сторінки на Facebook, https://www.facebook.com/pidtrymka.VPO/


сайті Краматорської міськради http://www.krm.gov.ua/news/view/16388


була розповсюджена інформація (оголошення для ВПО), де ми запрошували усіх бажаючих, маючих статус ВПО до участі у нашому Проекті. Також були проведені семінари з ВПО, які зареєстровані у Центрі зайнятості м. Краматорськ на теми: «Проблеми пошуку роботи у м. Краматорськ», «Як збільшити свою професійну цінність на ринку праці». Основна увага приділялася можливостям Проекту як в наданні допомоги в пошуку роботи, так і в отриманні додаткових професійних навичок на курсах, які будуть організовані в рамках проекту в вересні - грудні 2016. В офісі проекту проводяться профорієнтаційні співбесіди з ВПО для обрання напрямку потенційного працевлаштування та вибору тематики курсів навчання та перенавчання. Розпочата робота по дослідженню ринку праці у місті Краматорськ, мета якої – пошук потенційних та наявних вакансій на підприємствах, в установах та організаціях міста. По результатах аналізу (наприкінці вересня) буде сформована база вакансій, яка надасть можливість скорегувати напрями перепідготовки ВПО та сприяти скорішому їх працевлаштуванню.


По другому напрямку був проведений тендер згідно технічних вимог, які були розроблені та затверджені КВП «Краматорський водоканал» до організацій, які будуть проводити ремонт каналізаційної насосної станції № 3. Тендер проводився у системі електронних закупівель ProZorro. Оголошення було опубліковане 21.06.2016 року. Претендентом на виконання робіт було обране Товариство з обмеженою відповідальністю «ВУЛВЕР». На сьогоднішній день була розроблена документація конкурсних торгів та розпочата процедура закупівлі робіт по реконструкції станції обробки стічних вод та дезінфекції стічних вод.


По третьому напрямку пройдений етап від " нуля" до виконаної Проектно-кошторисної документації в повному обсязі по гуртожиткам по вул. Ш. Назаренко, 3 та вул. Уральська, 5. 24 червня 2016 року відбулася презентація ескізних проектів по цім гуртожиткам. https://www.facebook.com/events/1703046256624511/ Робочі проекти цих двох об’єктів вже готуються до проходження експертизи. По третьому гуртожитку, який розташований по вул. Рибінська, 160 роботи знаходяться на стадії підготовки «Робочого проекту». Оскільки на стінах цього об’єкту були виявлені тріщини, треба було переконатися в тому, що цей об'єкт придатний до подальшої експлуатації. В червні місяці ПрАТ “Сумський Промпроект” були виконанні роботи по технічному обстеженню будівлі на предмет визначення фактичного стану будівельних конструкцій. Після ретельно проведеного обстеження експерти встановили наступне – «після виконання ремонтно-відновлюваних робіт будівлю можна експлуатувати згідно з НПАОП 45.2-4.01-98 «Положення про безпечну та надійну експлуатацію будівель і споруд» і вести постійний нагляд за станом будівлі спеціальною для цього назначеною особою». Були також розробленні рекомендації по посиленню конструкцій. 22 серпня 2016 року відбулася презентація ескізного проекту гуртожитку по вул. Рибінська, 160. https://www.facebook.com/events/549501515235479/


Основні техніко-економічні показники проектів гуртожитків:


Гуртожиток за адресою Площа об’єкту, м2 Кіл-ть поверхів Кількість квартир
1 Ш. Назаренко,3 1887,32 4 поверхів, без підвалу 32 квартири, 7 двохкімнатних та 25 однокімнатних
2 Уральська,5 1057,61 2 поверхи с підвалом 15 квартир, 1 двохкімнатна та 14 однокімнатних
3 Рибінска, 160 2 130,40 3 поверхи с підвалом и прибудовою 37 квартир, усі однокімнатні
Усього загальна площа будівель що реконструюються у м. Краматорська - 5076,00 м2 Загальна кількість квартир - 84
у тому числі 8 квартир для осіб з фізичними обмеженнями


Важливе питання яке хвилює громадськість міста, це питання розподілу житла, коли гуртожитки будуть відремонтовані і введені в експлуатацію. На теперішній час положення про забезпечення ВПО житлом знаходиться в розробці. Тому пропонуємо усім зацікавленим громадським організаціям, що працюють з ВПО, надавати свої пропозиції щодо цього питання. Свої пропозиції надсилати на e-mail : project.vpo@ukr.net


Впровадження проекту «Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих ВПО та жителів міста Краматорськ, які опинились під впливом конфлікту» це кропітка робота команди, яка складається з чотирьох експертів: експерт з працевлаштування та навчання, експерт з фінансів та закупівель, технічний експерт, експерт з інформування громадськості та поширення інформації та заступника керівника проекту.


Попереду ще багато роботи. Команда проекту разом з міською владою буде робити все можливе для вдалого та скорішого впровадження проекту.


З додатковою інформацією Ви можете ознайомитися на нашій сторінці в Facebookhttps://www.facebook.com/pidtrymka.VPO/


Офіс проекту знаходиться по вул. Катеринича, 13


1108 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?