• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 17.12.2018 09:54

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік»Відділом економіки Краматорської міської ради 22.11.2018 розпочато громадське обговорення (електронні консультації) проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік» (далі – Проект рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті міської ради.


Під час проведення громадського обговорення, яке відбувалось до 07.12.2018 до відділу економіки надійшли наступні пропозиції для включення до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік:


ПропозиціїВрахування в проекті Програми
Громадські організації:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ»
Проведення незалежного моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг у місті Краматорську із залученням організацій національного або міжнародного рівня, які є компетентними та спеціалізуються на даному виді діяльностіПропозиція врахована
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014 №28 «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах» управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради починаючи з 1 лютого кожного року спільно з структурними підрозділами та соціальними службами проводять аналіз потреб міста у соціальних послугах. При проведенні аналізу можливе залучення громадських організацій з метою підвищення ефективності аналізу та планування розвитку системи надання соціальних послуг.
Управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради в 2019 році буде розглянуто питання залучення Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» та інших громадських організацій для проведення аналізу системи надання соціальних послуг в місті.
Пропозиції громадян:
Запровадження системи відкритих бюджетів OpenSchool у міських закладах освіти15 листопада 2018 року було підписано Меморандум щодо впровадження веб-платформи «Єдина система відкритих бюджетів закладів освіти».
Наразі ведеться впровадження цієї системи. На сайті openschool.in.ua вже відображено інформацію про бюджетні надходження по закладам освіти.
Ремонт медичних установ міста, насамперед дитячого інфекційного відділення, яке знаходиться в жахливому станіПропозиція врахована
П.п.8 «Проведення поточних та капітальних ремонтів в закладах охорони здоров’я міського підпорядкування» п.3.20. «Охорона здоров’я» Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік («Проведення поточних та капітальних ремонтів в закладах охорони здоров’я міського підпорядкування»).
П.5.21 «Реконструкція внутрішніх приміщень інфекційних відділень КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання» за адресою м. Краматорськ, вул. Героїв України, 20» Програми будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорська на 2017-2020 роки.
Встановити лави в місцях, прилеглих до зупинок громадського транспорту по вул. Центральна або обладнати місця посадки-висадки пасажирів повноцінними критими зупинками Зробити пішохідний тротуар по вул. ЦентральнаВидатки на встановлення зупинок громадського транспорту в місті на 2019 рік передбачені.
Вказане питання буде розглянуто протягом року в робочому порядку.
Окрім того, реконструкція вул. Центральної з благоустроєм прилеглої території буде включено до Програми будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорська на 2017-2020 роки.
Вирішення проблеми безпритульних собак в селищахПропозиція врахована
В місті діє «Програма охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Краматорську на 2018-2020 роки», затверджена рішенням Краматорської міської ради від 24.01.2018 № 33/VII-07
На 2019 рік передбачено продовження компанії по стерилізації, вакцинації та чіпування безпритульних тварин. На виконання вказаних заходів у проекті бюджету міста на 2019 рік передбачено 500,0 тис. грн.
В процесі територіального планування проведення заходів будуть враховані пропозиції громадян, зокрема, робота у селищах міста.
Відремонтувати внутрішньо-дворові дороги в багатоповерхівках та зробити асфальтове покриття на вулицях приватного сектору Захід буде враховано відділом комунального господарства при формуванні планів робіт з поточного ремонту на 2019 рік.
Виділити місце під кладовище домашніх тваринПропозиція не врахована
Діючим законодавством облаштування на території міста "кладовищ тварин" не передбачено. Пропозицію, з метою вирішення зазначеного питання, прийнято на опрацювання.
Капітально відремонтувати тротуари на центральних вулицях містаПропозиція врахована
п.п.1.1. п.3.12. «Житлово-комунальне господарство» блок «Благоустрій» («Капітальний ремонт вулиць, доріг та тротуарів»).
Матеріальна підтримка дитячих творчих та спортивних гуртків Розвиток і підтримка молодіжної субкультуриПропозиція врахована
В 2019 році в місті буде реалізовуватись «Міська Програма розвитку культури на 2019–2021 роки» (на теперішній час в стадії обговорення), якою передбачено комплексні заходи щодо покращення матеріальної бази: придбання комплектів сценічних костюмів, інструментів тощо.
П.7 Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки та п.п.3 п.3.18.«Фізична культура та спорт» Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік передбачено придбання сучасного спортивного інвентарю для ДЮСК та ДЮСШ.
П.5.3. «Перелік проектів, реалізація яких передбачена за рахунок коштів місцевого бюджету» Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік передбачено створення молодіжних центрів на базі кімнат підлітків «Молодість», «Мир» та «Прометей».
Перетворити зовнішню стіну фільтрувальної станції КВП «Краматорський водоканал» в молодіжну зону для графітіПропозиція не врахована
Фільтрувальна станція КВП «Краматорський водоканал» є стратегічним об’єктом підвищеної небезпеки, який перебуває під постійною цілодобовою охороною та облаштований системою відеоспостереження та сигналізації, тому створення молодіжної зони для графіті саме на стіні фільтрувальної станції вважається недоцільним.
Відремонтувати та підтримувати в належному стані всі встановлені у місті дитячі майданчикиПропозиція врахована
Вказану роботу буде посилено в 2019 році.
Видатки на утримання та обслуговування майданчиків на територіях шкіл передбачено в проекті бюджету міста на 2019 рік.
Усі дитячі майданчики в місті, що знаходяться на балансі КП «ДРУАС» утримуються в належному стані та щорічно, за необхідністю, проводиться їх поточний ремонт.
Питання обслуговування новостворених майданчиків буде вирішено в 2019 році.
Встановити в центрі міста і в реконструйованих парках безкоштовні туалети Встановлення туалетів в парках передбачено проектами з їх реконструкції. Функціонування туалетів у парках ім. Пушкіна та Сад Бернацького на безкоштовній основі буде забезпечено у 2019 році.
Зробити пішохідну зону від мікрорайону «Станкострой» до вул. Маяковського поза супермаркетом «Амстор» Пропозиція не врахована через недоцільність.

1630 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?