• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 16.04.2019 16:42

Залучення коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році на розбудову інфраструктури та соціальної сфери містаЗ метою отримання інвестиційних коштів з державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) містом було підготовлено та направлено до участі у конкурсному відборі ряд проектів.


Регіональною комісією відібрано 4 міських пропозиції, які увійшли до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР.


У 2018 році обсяг фінансування по вказаних проектах склав 41 667,348 тис.грн., в тому числі: 36 994,482 тис.грн – за рахунок коштів ДФРР, 4 672,866 тис.грн – за рахунок коштів місцевого бюджету.«Розбудова центру надання адміністративних послуг у м. Краматорськ (далі – ЦНАП) шляхом оснащення та придбання обладнання»  проект розраховано на 2 роки.


Мета проекту полягає покращенні доступності та якості надання адміністративних послуг суб`єктам підприємницької діяльності та мешканцям не тільки міста, а по деяким послугам, й усієї Донецької області, шляхом створення сучасного міського ЦНАП та комфортних умов для отримання адміністративних послуг, облаштування необхідної кількості робочих місць для адміністраторів ЦНАП.


Реалізацію проекту розпочато у 2017 році, отримано серверне обладнання (з програмним забезпеченням) інформаційно-комунікаційної мережі та обладнання для двадцяти робочих місць співробітників ЦНАПу (комп’ютер в зборі з програмним забезпеченням, МФП, джерело безперебійного живлення) на загальну суму 1,1млн.грн.: з державного фонду регіонального розвитку було профінансовано 1,0 млн. грн., з місцевого бюджету 0,1 млн. грн.


В 2018 році придбано: 

- система управління чергою (електронна черга), системи охоронної сигналізації; 

- система електронного документообігу ЦНАП; 

- меблі.


Після впровадження проекту та подальшого розвитку ЦНАП у місті, кількість послуг, що надається через ЦНАП, зросте майже в 2 рази та становитиме 120 проти 64 до початку реалізації. За рахунок створення 12 додаткових нових робочих місць та введення електронної черги скоротиться час на обслуговування.


Цільовою групою даного проекту є фізичні особи, юридичні особи, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, суб’єкти надання адміністративних послуг – органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги, загалом 239,4 тис. осіб, а також населення міст та районів, що розташовані поблизу міста.


Обсяг фінансування у 2018 році склав 2580,270 тис.грн, в тому числі: 1 799,613 тис.грн. за рахунок коштів ДФРР, 780,657 тис.грн – за рахунок коштів місцевого бюджету.
«Капітальний ремонт фасаду і приміщень хірургічних відділень КМУ «Міська лікарня №1» м. Краматорськ»  проект розраховано на 2 роки.


Однією з важливих проблем, що постають перед сучасним розвиненим суспільством, є піклування про людину, подовження її життя. Протягом 2019 та наступного року Уряд України буде створювати всі умови для здійснення медичної реформи. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 995-р, затверджено Перелік та Склад госпітальних округів Донецької області. Згідно зазначеного Переліку, всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, розміщені на території: м. Краматорська, м. Дружківки, м. Торецька, м. Костянтинівки, Костянтинівського району, Олександрівського району, Шахівської об’єднаної територіальної громади (Добропільського району), Андріївської об’єднаної територіальної громади (Слов’янського району) відносяться до Краматорського госпітального округу.


Проект є одним з елементів розбудови інфраструктури охорони здоров’я вторинного рівня в місті. Це один із базових закладів міста, який неодмінно слід розвивати та виводити на сучасні національні стандарти. Він спрямований на створення комфортних умов перебування пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в установі, як мешканців районів, що відносяться до Краматорського госпітального округу так і мешканців м. Краматорська.


В хірургічному корпусі міської лікарні №1 зосереджена вся хірургічна допомога.


До складу медичного закладу входять 2 хірургічних та анестезеологічне відділення.


В рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт фасаду хірургічного корпусу КМУ «Міська лікарня № 1» виконано комплекс робіт, який включає: 

- пристрій вимощення по периметру будівлі; 

- ремонт водостічної системи; 

- ремонт захисних козирків над входами; 

- утеплення та облицювання фасадів; 

- облицювання зовнішніх сходинок головного ганку; 

- облицювання зовнішніх сходів ганків.


Виконані внутрішні роботи:
-оздоблення стелі та стін, гіпсокартонні роботи;
-капітальний ремонт підлоги;
-встановлення вікон та дверей;
-операційний блок обкладено плиткою;
-монтаж електричного та вентиляційного устаткування.


В 2019 році Проектом передбачена реалізація заходів:

- завершення зовнішнього опорядження фасаду;

- улаштування шахти ліфту;

- встановлення системи автоматичного пожежогасіння;

- пожежна безпека;

- придбання медичного обладнання.


Впровадження заходів з капітального ремонту приведе до утримання температурного режиму в середині приміщення, що в свою чергу призведе до скорочення витрат на електроенергію та теплову енергію, подовжить термін експлуатації будівлі, створить комфорті умови перебування пацієнтів і працівників лікарні та в цілому надасть змогу ефективно функціонувати медичному закладу.


Придбання обладнання дозволить скоротити госпітальний період і пришвидшити реабілітацію. Післяопераційний період часто обмежується декількома днями знаходження в хірургічному стаціонарі. Внаслідок цього - зниження терміну втрати працездатності від 2 до 5 разів.


Загальна вартість проекту становить (2018-2019) – 51 043,79 тис.грн., в т.ч. кошти ДФРР – 45 939,411 тис.грн., кошти місцевого бюджету – 5 104,379 тис.грн.:


- загальна вартість виконаних робіт за 2018 рік – 32 088,206 тис.грн., в т.ч. ДФРР – 28 879,385тис.грн., місцевий бюджет – 3 208,821 тис.грн.


- на 2019 рік передбачено – 19 351,122 тис.грн., ДФРР – 17 416,010 тис.грн., місцевий бюджет – 1935,112тис.грн.


Стан фасаду хірургічного корпусу до початку реалізації проекту


Стан фасаду хірургічного корпусу після реалізації проекту


Стан внутрішніх приміщень до виконання робіт


Стан внутрішніх приміщень хірургічного корпусу після реконструкції
«Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу: футбольне поле, майданчик для пляжного волейболу, легкоатлетична доріжка по вул. Паркова в м. Краматорськ» спрямовано на розвиток фізичної культури і спорту, шляхом створення доступної спортивної інфраструктури, для забезпечення організації спортивно-масових заходів для мешканців. Проект запланований до реалізації у 2018 та 2019 роках.


Останніми роками серед населення міста, насамперед у дитячому та молодіжному середовищі, зростає тенденція до малорухливого способу життя (захоплення комп'ютерними іграми, соціальними мережами, переглядом телепередач тощо), що у поєднанні з іншими негативними факторами (руйнування системи охорони здоров'я, скорочення мережі закладів фізичної культури і спорту, погіршення умов праці, навчання, відпочинку, стану навколишнього природного середовища, збільшення надмірних стресових навантажень) призводить до погіршення стану здоров’я всіх категорій громадян.


В рамках реалізації проекту передбачено: 

- улаштування огорожі;

- земляні роботи, заземлення;

- улаштування основи футбольного поля;

- улаштування штучного покриття – синтетична трава;

- монтаж воріт 7,32*2,44м з сіткою;

- проведення робіт по водопостачанню та водовідведенню;

- улаштування трибун для глядачів на 768 місць;

- улаштування основи для майданчика для волейболу;

- улаштування тенісного корту, огородження корту;

- улаштування ями для стрибка;

- улаштування майданчика для воркаут;

- монтаж стійок, сітки та суддівської вишки;

- улаштування основи для легкоатлетичної доріжки;

- улаштування штучного покриття з синтетичного матеріалу;

- монтаж роздягалень, господарчого блоку;

- благоустрій;

- організація системи пожежної сигналізації, щитового обладнання;

- улаштування кабельно-провідникової продукції.


В 2018 року виконані роботи:

- підготовчі (видалення дерев – акти на знесення отримано);

- земляні (частково у заходах з улаштування основи, штучного покриття футбольного поля, площадки для волейболу, легкоатлетичної доріжки, тенісного корту).


Вартість проекту становить 20 614,80тис.грн., в т.ч. кошти ДФРР – 17 456,701 тис.грн., кошти місцевого бюджету – 3 158,104 тис.грн.


Сума використаних коштів у 2018 році: становить 1218,470 тис.грн. (кошти місцевого бюджету).


Впровадження вказаних заходів сприятиме подоланню негативних тенденцій та ефективному фізичному вихованню молоді. На побудованих полях, площа яких становить 1,7472 га зможуть займатись до 1000 осіб. Розташувати спортивно-оздоровчий комплекс планується за Центром позашкільної роботи по вул. Парковій.


Стан реалізації проекту до початку будівництва«Капітальний ремонт моста через річку Маячка по вул. Д. Мазура (М.Тореза) в м. Краматорськ, Донецька область» проект спрямований на створення безпечних умов пропуску автомобільного транспорту та пішоходів через міст на річці Маячка по вул. Д. Мазура (М.Тореза), шляхом проведення капітального ремонту.


Під час обстеження споруди, було розглянуто стан опорних частин моста, мостового полотна, тротуарів, огороджень, комунікацій, електроосвітлення та підходи до споруди і виявлені основні дефекти моста:

- вантажопідйомність прогонових будов не відповідає сучасним нормативним вимогам;

- повністю зруйнована гідроізоляція моста;

- значне вилуговування цементного каменю торців всіх балок через руйнування деформаційних швів;

- значне вилуговування цементного каменю по полкам балок та ребрам прогонових будов через зруйновану гідроізоляцію;

- вилуговування цементного каменю по всім поверхням ригелів через зруйновані деформаційні шви;

- оголення та корозія арматури по ригелям опор;

- засмічення поверхонь ригелів;

- просадки в сполученні проїзної частини моста з підходами;

- повне руйнування секцій перильного огородження;

- зруйноване укріплення конусів опор.


Міст знаходиться на магістральній вулиці районного значення Д.Мазура (М.Тореза) в м. Краматорськ Донецької області (стара частина міста) та перетинає річку Маячка по вул. Д.Мазура в м. Краматорськ і має велику соціально-економічну вагу для даної місцевості: по мосту здійснюється пропуск автомобільного та пішохідного руху. Збудовано, орієнтовано, в 1960-х роках. У 2017 році за рахунок місцевого бюджету виконано капітальний ремонт автодороги, яка веде до моста, від вул. Ясногорівська до вул. Свободи.


Проект реалізований шляхом виконання наступних заходів: 

- підсилення прогонових будов для пропуску сучасного тимчасового навантаження за допомогою монолітної залізобетонної накладної плити; 

- влаштування вертикальних анкерних стержнів для об’єднання монолітної залізобетонної накладної плити з існуючими прогоновими будовами; 

- влаштування нової гідроізоляції по верху монолітної залізобетонної накладної плити;

- влаштування нових деформаційних швів; 

- укріплення конусів опор бетонів;

 

- відновлення захисного шару по бетону пошкоджених залізобетонних елементів споруди; 

- влаштування нового підвищеного огородження проїзної частини та перильного огородження; 

- укладання асфальтобетонного покриття на проїзній частині та тротуарах моста.


Реалізація проекту «Капітальний ремонт моста через річку Маячка по вул. Д. Мазура (М.Тореза) в м. Краматорськ, Донецька область» поліпшить транспортно-економічні показники роботи автомобільного транспорту, дозволить знизити собівартість перевезень вантажу та час знаходження його в дорозі, підвищить безпеку руху, створить безпечні умови пропуску автомобільного транспорту та пішоходів.


Інтенсивність руху по мосту через річку Маячка по вул. Д.Мазура (М.Тореза) становить 1855 авт/добу. Після реалізації вищезазначеного проекту, інтенсивність руху на 12-річну перспективу складе: в транспортних одиницях в 2028 році - 2352 авт/доб.


Обсяг використаних коштів для проведення капітального ремонту становить - 7017,204 тис.грн., в тому числі: за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (90%) – 6 315,484 тис.грн., з місцевого бюджету (10%) – 701,720 тис.грн.


Стан мосту до початку реалізації проекту


Стан мосту після реалізації проекту

2230 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?