• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 10.01.2018 12:35

Звіт про результати проведення
громадського обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік»Відділом економіки та інвестицій Краматорської міської ради 02.11.2017 розпочато громадське обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік» (далі – Проект рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті міської ради.


Під час проведення громадського обговорення, яке відбувалось до 20.11.2017 до відділу економіки та інвестицій надійшли наступні пропозиції для включення до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік:


Пропозиції Врахування в проекті Програми
Громадські організації:
ГО «Фонд розвитку громади»
Надання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів для виконання програм (реалізації проектів, заходів), розроблених організаціями громадянського суспільства Пропозиція врахована.

З метою визначення процедури організації та проведення конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, буде створено робочу групу. Робочою групою в т.ч. визначатимуться пріоритетні завдання, перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані, вимоги до конкурсної пропозиції та інші питання.
ГО «Клуб підприємців Краматорська»
У підрозділі 3.3. «Розвиток підприємницького середовища» пункти: - «Організація курсу навчальних семінарів «Правові аспекти підтримки розвитку малого і середнього підприємництва» -сума фінансування 50,0 тис.грн. та - «Проведення міських виставок-продажів товарів власного виробництва» - сума фінансування 50,0 тис.грн.замінити пунктом «Організація виставково-конгресних заходів до 150-річчя міста Краматорська», сума фінансування 100,0 тис.грн. (кошти бюджету міста) Пропозиція врахована.

Пункт 9 підрозділу 3.3. «Розвиток підприємницького середовища» Програми.Пункт 9 підрозділу 3.3. «Розвиток підприємницького середовища» Програми.
Внесення змін до порядку проведення конкурсу «Український донецький куркуль» (передбачення механізму участі міст та врахування пріоритетів їх розвитку при визначенні переможців конкурсу) Пропозиція врахована.

Питання щодо внесення змін до порядку проведення конкурсу «Український донецький куркуль» буде обговорюватись на Координаційній раді з питань розвитку підприємництва у місті Краматорську. Резолюцію буде надано у якості пропозицій до Донецької ОДА.
До заходів з підвищення протипожежного захисту включити дії по перевірці стану протипожежного обладнання в дошкільних та шкільних закладах Пропозиція врахована.

Здійснення заходів з протипожежної безпеки в закладах освіти передбачені «Програмою розвитку освіти на території м.Краматорськ.2017-2020 роки» (п.31 Плану заходів).
Доповнити підрозділ «Освіта» Програми заходом «Запровадження та фінансування системи ведення електронного журналу в закладах шкільної освіти» Пропозиція врахована.

«Програмою розвитку освіти на території м.Краматорськ.2017-2020 роки» (п. 2 Плану заходів) передбачено запровадження (2019-2020 роки) наскрізного електронного урядування (e-management).
Збільшити фінансування для закупівлі гігієнічних матеріалів для шкіл міста та дошкільних закладів Пропозиція врахована.

Управлінням освіти сформовано бюджетний запит на придбання протягом 2018 рокумиючих та дезінфекуючих засобівдля закладів освіти (в т.ч. туалетного папіру та рушників, тощо) на суму 1,5 млн. грн. Фактичне фінансування (в т.ч. зміни його обсягів) буде визначено за результатами розгляду депутатською комісією в рамках річних видатків бюджету.
Депутатське звернення:
Будівництво спортивного майданчика у дворі будинку 119 по вул. Бєляєва Пропозиція врахована.

У зв’язку з великою кількістю звернень громадян міста до виконкому Краматорської міської ради з приводу будівництва дитячих та спортивних майданчиків на території міста, та недостатнім обсягом бюджетного фінансування для реалізації цих робіт в повному обсязі, прийнято рішення розробити цільову «Програму будівництва дитячих та спортивних майданчиків у м.Краматорську на 2017-2020 роки», яка дозволить виконавчому комітету Краматорської міської ради визначити черговість виконання робіт та передбачити наявність бюджетних коштів на реалізацію Програми. Виконання робіт з будівництва дитячих та спортивних майданчиків буде здійснюватись згідно адресного переліку майданчиків, визначеного за результатами рекомендацій робочої депутатської групи в рамках річних видатків.
Будівництво пішохідного тротуару уздовж дороги через балку «Кутова» Пропозиція врахованав «Програмі будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорська на 2017-2020 роки».
Освітлення дороги від вул.Бикова до вул.Хабаровська (нова ділянка дороги уздовж котельної та гаражів) -«-
Будівництво асфальтової дороги від проїзджої частини по вул.Бикова до м-ну «Жемчужний», замість існуючої грунтової дороги -«-
Пропозиції громадян:
Про капітальний ремонт двоповерхових будинків в районі вул. Сакко і Ванцетті, покращення інфраструктури району Пропозиція врахована

(підрозділ Програми 3.13. «Житлово-комунальне господарство», блок «Житлове господарство»), передбачено виконання робіт з капремонту:
- покрівель 2-х будинків(вул. Дружби ,15 та вул. Сакко і Вацетті,4) з 25-ти;
- фасадів, міжпанельних швів, вимощення, стяжки 2-х будинків (вул. В.Стуса,14, вул. Маяковського,11) з 10-ти.
Покращення екології міста Пропозиція врахована

підрозділ Програми 3.13. «Житлово-комунальне господарство» блок «Благоустрій» пункт 4. «Зелене господарство» включає заходи з озеленення міста, капітального ремонту зелених насаджень, обладнання нових клумб та квітників, висадки дерев та чагарників, озеленення існуючих парків та скверів. Окрім цього проведено роботу з промисловими підприємствами міста. В проекті Програми передбачені заходи з охорони навколишнього природного середовища, в т.ч. з охорони атмосферного повітря, а саме - реконструкція очисних споруд, заміна застарілого обладнання підприємствами тощо. На вказані заходи в 2018 році підприємства міста планують спрямувати 43,0 млн.грн. власних коштів.
Розчистка русел річок Пропозиція врахованав Програмі економічного і соціального розвитку м. Краматорська на 2017 рік:
– рішення міської ради від 22.11.2017 № 30/VII-440 «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2016 № 17/VII-573 (зі змінами)» у підрозділі 8.22.«Охорона навколишнього природного середовища».
Про збільшення фінансування на підтримку ОСББ Пропозиція врахована.

Підрозділ Програми 3.13. «Житлово-комунальне господарство», блок «Житлове господарство», пункт 5. «Підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків». Фактичне фінансування заходів, спрямованих на підтримку ОСББ у 2017 році – 544,6 тис.грн. Програмою на 2018 рік передбачено фінансування в сумі 6200 тис.грн. Можливість збільшення обсягів фінансування за Програмою буде розглядатись на профільній депутатській комісії протягом року в рамках річних видатків бюджетів.
Побудова туалету/встановлення кабіни біо-туалету на закругленні автобусних маршрутів по вул. Бикова Пропозиція врахована.

Підрозділ Програми 3.13. «Житлово-комунальне господарство» блок «Благоустрій» пункт 6. «Санітарне очищення: придбання біотуалетів».
Організація зонивідпочинку для мешканців мікрорайону«Станкострой», вул.Дніпровська,2 та спортивного майданчика Пропозиція врахована.

З метою організації зони відпочинку для мешканців мікрорайону «Станкострой» розроблено робочий проект будівництва скверу на перетенівул.О.Тихоготавул.Дніпровська, який передбачає зокрема додаткове озеленення вічнозеленими деревами та чагарниками, будівництво квіткової клумби, облаштування пішоходних доріжок плиткою, будівництво великої альтанки та дитячого майданчика, встановлення ліхтарів інноваційного освітлення тощо. Станом на поточну дату роботи з будівництва скверу тривають, завершення робіт планується здійснити до кінця 2017 року. Стосовно будівництва спортивного майданчика у дворі буд.№2 по вул.Дніпровській, у зв’язку з великою кількістю зверненень громадян міста до виконкому Краматорської міської ради з приводу будівництва дитячих та спортивних майданчиків на території міста, та недостатнім обсягом бюджетного фінансування для реалізації цих робіт в повному обсязі, прийнято рішення розробити цільову «Програму будівництва дитячих та спортивних майданчиків у м.Краматорську на 2017-2020 роки», яка дозволить виконавчому комітету Краматорської міської ради визначити черговість виконання робіт та передбачити наявність бюджетних коштів на реалізацію Програми. Виконання робіт з будівництва дитячих та спортивних майданчиків буде здійснюватись згідно адресного переліку майданчиків, визначеного за результатами рекомендацій робочої депутатської групи в рамках річних видатків.
На колишньому місці розташування туалету в старій частині міста відновити будівлю (при цьому водопостачання забезпечити за рахунок свердловини) Виконкомом опрацьовується питання розміщення туалетів в різних районах міста. З цією метою до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік, розділу «Благоустрій», включено заходи з придбання двох стаціонарних, автоматизованих біотуалетів. При підтвердженні заходів Програми на 2018 рік, та виділенні фінансування, додатково будуть визначені місця розташування об’єктів санітарного очищення міста. Будівництво, або реконструкція будівлі туалету загального користування у старій частині міста на 2018 рік не передбачено проектом Програми.
Про розвиток культури в місті Оскільки пропозиції носять організаційний характер (в кадровій політиці, організації роботи відділу культури, навчальних програм) вони будуть розглянуті в якості пропозицій до програм "Міська програма розвитку культури и туризму на 2016-2018 роки" та «Програмою розвиткуосвіти на території м.Краматорськ.2017-2020 роки»
Про реконструкцію скверу по бул.Краматорському та продовження його до вул.Паркової та вул.Двірцевої Виконкомом міськради проводиться масштабна робота з благоустрою міста. В 2017 році розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію існуючих/будівлю нових рекреаційних зон (зокрема, скверів) міста. В зв’язку зі значним обсягом фінансування, необхідного для реалізації проектів, їх виконання буде здійснюватись поетапно. На 2018 рік проектом Програми передбачені зазначені роботи за визначенимимісцями розташування(розділ Програми 5.3.Перелік проектів, реалізація яких передбачається за рахунок коштів місцевого бюджету).
Створення пляжноїінфраструктури на Василівській Пустоші Пропозиція не врахована.

За інформацією Краматорської міської філії Державної Установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», вода водоймища с.Василівська Пустош не досліджувалась за санітарно-хімічними, мікробіологічними, радіометричними, паразитологічними показниками, оскільки використовується для цілей риборозведення приватним підприємцем та для поливання огородницьким товариством.
Ремонтдороги на Василівську Пустош Пропозиція не врахована.

На замовлення Біленківської селищної ради було розроблено проектну документацію по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги до с.Василівська пустош на ділянці від вул.Грабовського до ж.б.№2 по вул.Ударній у смт.Біленьке м.Краматорськ» вартістю 14 207,004 тис.грн. Оскільки вищезазначена ділянка дороги відноситься до повноважень Біленківської селищної ради, питання щодо виділення фінансування означеного заходу доцільно включити до бюджету відповідного рівня.
Про забезпечення транспортом маршруту, що проходить через зупинки С.Щедріна, Весняна, Партизанський, Бахмутський (Артемівський) переїзд в часи пік Пропозиція не врахована.

На дану пропозицію було надіслано листа автоперевізнику. У відповіді було зазначено, щоПрАТ«Краматорське АТП-11410» не вбачає необхідності в збільшенні рухомогоскладу у зв´язку з тим,що автобусний маршрут №1 з зупинки Комерційна дозупинки Н.Світ дублюється автобусним маршрутом № 32, інтервал руху складає приблизно20 хвилин. Зазначене питання не підлягає внесенню до Програми економічного і соціальногорозвитку міста, т.я. вирішується в робочому порядку відділом транспорту, зв´язку та енергетики Краматорської міської ради.
Про установку заправок для електромобілів Пропозиція не врахована.

Створення і утримання мережі електропідзарядних станцій для автомобілів,також, як і бензинових та газових зарядних станцій, відноситься до комерційно-господарської діяльності. Також, враховуючи той факт, що кількість електромобілів у місті (зареєстрованих і незареєстрованих) не перевищує двох-трьох десятків, реалізація запропонованого проекту у найближчий час є економічно недоцільною.
Організація рекреаційноїзони ( вт. ч. пляж) на Краматорському морі Пропозиція не врахована.

За інформацією Краматорської міської філії Державної Установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» за 9 місяців 2017 року за санітарно-хімічними показниками досліджено 36 проб води водоймищ (в т.ч. Маячківське), 30 відхилень (83,3%). За мікробіологічними показниками досліджено 33 проби води водоймищ, 7 відхилень (21,2%). В Маячківському водоймищі відхилення зареєстровані по сульфатах, сухому залишку, індексу лактозо-позитивних кишкових паличок. При відборі проб води на водоймищах міста чисельність компонентів гнусу в 1,3 рази перевищує середньообласні показники. Тому водоймища міста не придатні для відпочинку і купання, представляють загрозу здоров’ю тих, хто купається, а також рибалок і споживачів риби, виловленої у водоймищах міста. В той же час, міською радою розглянута можливість створення рекреаційної зони біля водоймища. Виконання робітз благоустрою набережної у парку Бернацького (в рамках проектів «Укріплення берегів та розчистка русел р.Казенний Торець в межах м.Краматорськ (в районі «Саду Бернацького»), «Укріплення берегів та розчистка русел р.2-га Біленька в м.Краматорськ (в районі «Саду Бернацького»)планується у 2018 році.
Відновлення процедури озокериту в амбулаторії в старій частині міста Пропозиція не врахована.

Процедури з озокерито –лікування раніше і на сьогодняшній день проводяться в амбулаторії № 7, сел.Іванівка. Створення кабінету з озокерито-лікуванняв амбулаторії № 5 по вул.Перша Горна, 10, що знаходиться у старій частині міста недоцільно у звязку:

1. З великими витратами на вивчення медичного персоналу та організацію кабінету:
- приміщення – дві кімнати (одна для проведення самої процедури, друга для розігрівання озокериту;
- парафінонагрівач з електропідігрівом; - металеві кювети глибиною 5 см;
- витяжна шафа.

2. З низькою завантаженістю кабінету з озокерито-лікування в амбулаторії № 7 (в середньому в день середня завантаженість за останні півроку складає 3 чол.).

5622 перегляди

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?