• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 15.05.2017 08:34

Оголошення про збір ідей проектів до Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 рокуКраматорська міська рада за сприяння Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) розробляє Стратегію розвитку міста Краматорська до 2020 року.


Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.


Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку міста Краматорська, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.


Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізацїї проекту – не більше як 3 роки (2018-2020).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на території міста.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку міста Краматорська. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Проектна ідея має бути надіслана на пізніше 31 червня 2017 року.


Заповнені форми просимо надсилати на e-mail: ekoot_krm@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до Рубайло Ярослави Сергіївни - начальника відділу економіки та інвестицій Краматорської міської ради, тел.48-56-70.


Додаток 1 – проект Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року


Додаток 2 – форма проектного листа (для подачі ідеї проекту)


Громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року триває25 квітня 2017 року відбулись публічні громадські слухання проекту Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року (протокол).


Прийнято рішення про затвердження двох окремих документів: «Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року», винесення якого на розгляд депутатських комісій планується у червні 2017 року та «Плану заходів з реалізації Стратегії», робота над яким продовжиться до осені.


Ознайомитись з проектом Стратегії можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Стратегія розвитку міста Краматорська» або за наступним посиланням.


Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 31 травня 2017 року:

- поштою за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл.Миру, 2, відділ економіки та інвестицій;

- електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.


Консультації з питання, яке винеено на громадське обговорення, надає начальник відділу економіки та інвестицій – Рубайло Ярослава Сергіївна, тел. (06264)85670.


Інформацію щодо результатів громадського обговорення проекту Стратегії буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 05.06.2017.


Краматорські школярі вразили креативним поглядом на проблеми містаУ Краматорській міській раді нагородили переможців конкурсу серед молоді «Моє місто майбутнього», який проводився в рамках розробки Стратегії розвитку міста Краматорська.


Учням краматорських шкіл було запропоновано надати свої ідеї та бачення щодо розвитку міста. У конкурсі взяли участь діти з 1 - 11 класів 28 шкіл, які надали на розсуд журі 395 робіт. Залежно від вікової категорії та за умовами конкурсу, це були малюнки, вірші, твори-розсуди, презентації та відео-презентації.


Конкурсна комісія брала до уваги актуальність висвітлених проблем, творчій підхід, зрозумілість проблеми, креативність та загальне враження від представленої роботи.


За словами Івана Мукомела, координатора з розробки Стратегії, основною метою конкурсу було залучити дітей та їхніх батьків до роботи над Стратегією, адже побачити місто та його потреби очима дітей – вкрай важливо, бо «Місто майбутнього» - це саме їх місто, де вони будуть жити, працювати, закохуватись та розвиватись.


«Нас приємно вразила кількість робіт, надісланих від краматорських школярів», - зауважив Іван Мукомел. – «Та більше за це вразив креативний підхід та нестандартне, подекуди, взагалі неочікуване бачення проблем, на які діти звернули увагу».


Усі переможці конкурсу, поміж іншого, одноголосно мріють про зелене, чисте, розвинене культурне місто, де будуть мешкати щасливі краматорчани та яке відвідуватимуть захоплені туристи.


Заступник міського голови Світлана Ніконенко подякувала усім юним краматорчанам за увагу до суспільного життя міста, його проблем та перспектив розвитку. Вона нагородила переможців конкурсу призами від донора проекту (Агентства США з міжнародного розвитку USAID) – планшетами для подальшого створення цікавих проектів та робіт.
Робоча група активно працює над розробленням Стратегії12 грудня у Краматорській міській раді на чолі із заступником голови Світланою Ніконенко відбулося друге засідання робочої групи із розроблення Стратегії розвитку Краматорська.


Члени робочої групи відвідали ряд тренінгів-інформаційних сесій, а також відпрацювали практичні заняття за тими питаннями, які увійдуть у Стратегію. Зокрема, підготовка анкети для опитування краматорчан, зріз міста та проектний менеджмент.


Під час другого засідання робочої групи, присутні активно обговорювали проект анкети, над створенням якої вони працювали упродовж тренінгу. Крім того, експерти презентували робочій групі загальну характеристику міста за різними напрямками, якадопоможе при формуванні SWOT-аналізуміста.


Після активних обговорень, члени робочої групи зійшлися на спільній концепції формату анкети. Так, у ньому буде декілька головних напрямків, таких як: економічний, гуманітарний, соціальний, безпека та комфорт.


У кожному з блоків планується по кілька запитань. Поки що тривають завершальні узгодження у закритій групі у соціальній мережі Facebook. Після чого розпочнеться опитування мешканців міста. Наступним етапом робочої групи буде обробка результатів анкетування. Їх буде враховано при формуванні стратегічних напрямків Краматорська.


Наразі члени робочої групи взялися за SWOT-аналіз. Уже наступного тижня вони зберуться, аби обговорити свої напрацювання. У планах робочої групи залучити до цього процесу заступників міського голови.3016 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?