• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 03.07.2020 10:13

Звіти щодо задоволення запитів на публічну інформацію

За 1 півріччя 2020 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, складає 421, з них 196 надійшли від юридичних осіб, 190- від фізичних осіб, 28 - від об'єднань громадян без створення юридичної особи, засобами масової інформації та журналістами надіслано 7 запитів.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 208 отримано електронною поштою, 170 - поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації - 9, передано особисто - 34.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 381, відмовлено – 7, надіслано за належністю – 4.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів. За тематикою найчастіше запитуваною була інформація довідкового характеру, про стан довкілля, про проведення робіт, послуг, правова, статистична, про фізичну особу тощо.

За 1 квартал 2020 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, складає 234, з них 115 надійшли від юридичних осіб, 111- від фізичних осіб, 7 - від об'єднань громадян без створення юридичної особи, засобами масової інформації та журналістами надіслано 1 запита.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 107 отримано електронною поштою, 103 - поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації - 3, передано особисто - 21.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 209, відмовлено – 3, надіслано за належністю – 4.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів. За тематикою найчастіше запитуваною була інформація довідкового характеру, про стан довкілля, про проведення робіт, послуг, правова, статистична, про фізичну особу тощо.

За 2019 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, складає 457, з них 48 надійшли від юридичних осіб, 301- від фізичних осіб, 84 - від об'єднань громадян без створення юридичної особи, засобами масової інформації та журналістами надіслано 24 запита.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 281 отримано електронною поштою, 8 - поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації - 44, передано особисто - 124.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 246, відмовлено – 5, надіслано за належністю – 206.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів. За тематикою найчастіше запитуваною була інформація довідкового характеру, про стан довкілля, про проведення робіт, послуг, правова, статистична, про фізичну особу тощо.

За 1 квартал 2019 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 121, з них 14 надійшли від юридичних осіб, 90 – від фізичних, 9 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 8 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 111 інформаційний запитів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 10.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 79 отримано електронною поштою, 2 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 13, передано особисто - 27.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 46; відмовлено – 1, надіслано за належністю – 74.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів. За тематикою найчастіше запитуваною була інформація довідкового характеру, про проведення робіт, послуг, правова, статистична, про фізичну особу тощо.

За 2018 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 448, з них 64 надійшли від юридичних осіб, 336 – від фізичних, 14– від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 34 запити. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 416 інформаційних запитів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло – 32 запити.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 346 отримано електронною поштою, 57 – на особистому прийомі, 18 – поштою, по телефону – 1, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 26.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 185, відмовлено – 6, надіслано за належністю – 257.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо діяльності депутатів міської ради; про механізм місцевої демократії, прозорість та відкритість місцевої влади; питання землекористування; капітального будівництва; сфери освіти, транспорту, охорони здоров'я, житлового господарства тощо.

За 9 місяців 2018 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 371, з них 59 надійшли від юридичних осіб, 270 – від фізичних, 11– від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 31 запит. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшов 341 інформаційний запит, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 30.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 289 отримано електронною поштою, 47 – на особистому прийомі, 14 – поштою, по телефону – 1, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 20.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 159; відмовлено – 5, надіслано за належністю – 203, на виконанні – 4.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо діяльності депутатів міської ради; про механізм місцевої демократії, прозорість та відкритість місцевої влади; питання землекористування; сфери освіти, транспорту, екології, благоустрою тощо.

За 1 півріччя 2018 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 235, з них 38 надійшли від юридичних осіб, 168 – від фізичних, 11– від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 18 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 216 інформаційних запитів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 19.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 182 отримано електронною поштою, 29 – на особистому прийомі, 10 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 14.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 106; відмовлено – 2, надіслано за належністю – 125, на виконанні – 2.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо діяльності депутатів міської ради; про механізм місцевої демократії; питання землекористування; діяльності комунальних підприємств міста; благоустрою та житлово-комунальної сфери, енергозбереження, сфери охорони здоров'я; освіти тощо.

За 1 квартал 2018 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 134, з них 12 надійшли від юридичних осіб, 106 – від фізичних, 5 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 11 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 125 інформаційний запитів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 9.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 120 отримано електронною поштою, 8 – на особистому прийомі, 2 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 4.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 66; відмовлено – 2, надіслано за належністю – 59, на виконанні – 7.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо діяльності депутатів міської ради; роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, питання землекористування, діяльності комунальних підприємств міста, благоустрою та житлово-комунальної сфери, енергозбереження, сфери охорони здоров'я; освіти тощо.

За 2017 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 257, з них 68 надійшли від юридичних осіб, 142 – від фізичних, 10 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 37 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 229 інформаційний запитів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 28.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 175 отримано електронною поштою, 52 – на особистому прийомі, 18 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 12.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 116; відмовлено – 2, надіслано за належністю – 137, на виконанні - 2.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо діяльності депутатів міської ради; роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, копії декларацій посадових осіб місцевого самоврядування; питання транспорту, благоустрою та житлово-комунальної сфери, енергозбереження, сфери охорони здоров'я; освіти тощо.

За 9 місяців 2017 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 193, з них 59 надійшли від юридичних осіб, 100 – від фізичних, 4 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи.


Журналісти ЗМІ надіслали 30 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 173 документа, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 20.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 124 отримано електронною поштою, 44 – на особистому прийомі, 15 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 10.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 92; відмовлено – 2, надіслано за належністю - 99.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; діяльності депутатів міської ради; роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, копії декларацій, питання благоустрою та житлово-комунальної сфери; енергозбереження, сфери охорони здоров'я; освіти тощо.

За 1 півріччя 2017 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 123, з них 34 надійшли від юридичних осіб, 68 – від фізичних, 3 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи. Журналісти ЗМІ надіслали 18 запитів. До сектору внутрішньої політики міської ради надійшло 107 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 16.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 84 отримано електронною поштою, 19 – на особистому прийомі, 14 – поштою, надіслано іншими органами як належному розпоряднику інформації – 6.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 58; відмовлено – 2, надіслано за належністю –60, на виконанні – 3.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; щодо роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, стосовно благоустрою та рішення житлово-комунальних проблем; сфери охорони здоров'я; перелік майна комунальної форми власності тощо.

За 1 квартал 2017 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 74, з них 23 надійшли від юридичних осіб, 50 – від фізичних. До сектору внутрішньої політики надійшло 65 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 9.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 57 отримано електронною поштою, 7 – на особистому прийомі, 10 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 13 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 37; відмовлено – 1, надіслано за належністю –34, на виконанні – 2.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій протоколів, договорів, положень та інших документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; роботи офіційного сайту; про чисельність та штатний розпис міської ради та її виконавчих органів; питання сфери охорони здоров'я; перелік комунального майна, кількість ОСББ, перелік соціальної реклами тощо.

За 2016 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 339, з них 100 надійшли від юридичних осіб, 239 – від фізичних. До сектору внутрішньої політики надійшло 304 документа, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 35.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 246 отримано електронною поштою, 72 – на особистому прийомі, 21 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 46 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 192; відмовлено – 6, надіслано за належністю –136, на виконанні – 5.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; щодо роботи офіційного сайту; про надання копій декларацій посадових осіб; про проведення закупівель та товари та послуги; про структуру та штатний розпис міської ради; стосовно благоустрою та рішення житлово-комунальних проблем; питання сфери охорони здоров'я; перелік майна комунальної форми власності тощо.


6 запитувачам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

За 9 місяців 2016 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 266, з них 70 надійшли від юридичних осіб, 196 – від фізичних. До відділу роботи з депутатами та внутрішньої політики надійшло 238 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 28.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 204 отримано електронною поштою, 46 – на особистому прийомі, 16 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 44 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 150; відмовлено – 1, надіслано за належністю –115.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; щодо роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, стосовно благоустрою та рішення житлово-комунальних проблем; сфери охорони здоров'я; перелік майна комунальної форми власності тощо.


3 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

У першому півріччі 2016 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 204, з них 50 надійшли від юридичних осіб, 154 – від фізичних. До відділу роботи з депутатами та внутрішньої політики надійшло 187 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 17.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 156 отримано електронною поштою, 36 – на особистому прийомі, 12 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 37 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 119; відмовлено – 0, надіслано за належністю –85.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, нормативно-правових актів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; щодо роботи офіційного сайту; про структуру та штатний розпис міської ради, стосовно благоустрою та рішення житлово-комунальних проблем; сфери хорони здоров'я; про перелік майна комунальної форми власності тощо.


5 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

У першому кварталі 2016 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 109, з них 20 надійшли від юридичних осіб, 89 – від фізичних. До відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю надійшло 100 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло - 9.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 87 отримано електронною поштою, 17 – на особистому прийомі, 4 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 19 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 68; відмовлено – 0, надіслано за належністю –41.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; щодо роботи офіційного сайту; стосовно благоустрою та рішення житлово-комунальних проблем; сфери хорони здоров'я тощо.


4 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

За 2015 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 284, з них 74 надійшли від юридичних осіб, 206 – від фізичних, 4 – від об'єднань громадян без створення юридичної особи.


До відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю надійшло 259 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації - 25.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 216 отримано електронною поштою, 58 – на особистому прийомі, 10– поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 86 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 145; відмовлено – 8, надіслано за належністю – 131.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; протоколів сесійних засідань, засідань виконкому; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради та депутатських комісій; про надання копій декларацій депутатів міської ради; про допомогу тимчасово переміщеним особам; щодо роботи комунальних підприємств міста; про рішення житлово-комунальних проблем, оформлення субсидій тощо.


Запитувачі, яким відмовлено в наданні інформації, надіслали запити, які не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


39 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

За 9 місяців 2015 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 206, з них 70 надійшли від юридичних осіб, 136 – від фізичних. До відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю надійшло 190 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації - 16.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 147 отримано електронною поштою, 51 – на особистому прийомі, 8– поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 66 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 95; відмовлено – 8, надіслано за належністю – 103.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; протоколів сесійних засідань, засідань виконкому; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради та депутатських комісій; про надання копій декларацій депутатів міської ради; про допомогу тимчасово переміщеним особам; щодо роботи міського пасажирського транспорту; про рішення житлово-комунальних проблем, оформлення субсидій тощо.


Запитувачі, яким відмовлено в наданні інформації, надіслали запити, які не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


17 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» , про що їм було повідомлено додатково.

У першому півріччі 2015 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 106, з них 40 надійшли від юридичних осіб, 66 – від фізичних. До відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю надійшло 97 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації - 9.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 82 отримано електронною поштою, 18 – на особистому прийомі, 6– поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшов 31 запит на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 53; відмовлено – 3, надіслано за належністю – 50.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради та депутатських комісій; про надання копій декларацій керівників міської ради; про допомогу тимчасово переміщеним особам; роботи міського пасажирського транспорту; рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Запитувачі, яким відмовлено в наданні інформації, надіслали запити, які не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


10 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян», про що їм було повідомлено додатково.

У першому кварталі 2015 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 52, з них 24 надійшли від юридичних осіб, 28 – від фізичних. До відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю надійшло 45 документів, на адресу виконавчих органів міської ради, які є розпорядниками інформації, надійшло 7.


Із загальної кількості надісланих інформаційних запитів 43 отримано електронною поштою, 5 – на особистому прийомі, 4 – поштою. Від журналістів засобів масової інформації надійшло 14 запитів на отримання інформації.


За результатами розгляду інформаційних запитів: задоволено – 29; відмовлено – 2, надіслано за належністю – 21.


Серед найбільш запитуваних документів: про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; щодо діяльності депутатів міської ради; про допомогу тимчасово переміщеним особам; рішення житлово-комунальних проблем тощо.


У процесі роботи один запитувач відмовився від відповіді на надісланий запит. Запитувач, якому відмовлено в наданні інформації, надіслав запит, який не підпадає під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


Семи заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян», про що їм було повідомлено додатково.
У 2014 році кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 115. З них 63 надійшли від юридичних осіб, 52 – від фізичних. Електронною поштою надіслано 67 запитів, 9 – звичайною поштою. Під час особистих прийомів отримано 29 запитів.


До загальної кількості включено також 10 інформаційних запитів, які надійшли на адресу самостійних структурних підрозділів міської ради.


В порядку реагування і з метою розгляду інформаційних запитів було отримано наступні результати: задоволено – 45, відмовлено – 19, надіслано за належністю – 51.


Серед документів, які найбільше цікавили запитувачів - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради, копії протоколів і договорів; інформація щодо використання бюджетних коштів.


Також громадяни зверталися з приводу питань роботи комунальних підприємств міста, вирішення житлово-комунальних проблем, землекористування, охорони здоров'я, соціального захисту тощо.


Запити, розпорядником яких є не виконком міської ради, було надіслано за належністю до розпорядників, у володінні яких знаходиться відповідна інформація. В таких випадках запитувачам своєчасно надсилались повідомлення.


Більшість запитів, на які відмовлено в наданні інформації, не підпадали під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Таким заявникам було рекомендовано звертатися в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».За 9 місяців 2014 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 46, 20 з яких надійшли від юридичних осіб, 26 – від фізичних, в т.ч. 17 – від ЗМІ. 40 запитів надійшов електронною поштою, 2 – на особистому прийомі, 4 – поштою.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 43
  - відмовлено - 3
  в т.ч. надіслано за належністю - 25


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - про надання копій розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - про роботу постійних комісій міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи комунальних підприємств міста;
  - щодо рішення житлово-комунальних проблем;
  - питаннь охорони здоров'я, землекористування тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


9 запитувачам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян», про що їм було повідомлено додатково.У першому кварталі 2014 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 33, 6 з яких надійшли від юридичних осіб, 11 – від фізичних, 16 – від ЗМІ. 27 запитів надійшов електронною поштою, 2 – на особистому прийомі, 4 – поштою.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 14
  - відмовлено - 4
  - надіслано за належністю - 15


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - про надання копій документів, розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи комунальних підприємств міста;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».


7 заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян», про що їм було повідомлено додатково.
За 2013 рік кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 204.


67 надійшло від юридичних осіб, 137 – від фізичних.


160 запитів надійшло електронною поштою, 21 – на особистому прийомі,23 – поштою.


До загальної кількості включено 17 інформаційних запитів, що надійшли від самостійних структурних підрозділів міської ради.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 90
  - відмовлено - 11
  - надіслано за належністю - 103


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи пасажирського автотранспорту;
  - землекористування;
  - охорони здоров'я;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян». Запити, розпорядником яких є не виконком міської ради, надіслані за належністю відповідно до тих розпорядників у володінні яких знаходиться інформація, про що запитувачам було своєчасно повідомлено


За 9 місяців 2013 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 143.


47 надійшло від юридичних осіб, 96 – від фізичних.


109 запитів надійшло електронною поштою, 18 – на особистому прийомі,16 – поштою.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 65
  - відмовлено - 6
  - надіслано за належністю - 70
  - на виконанні - 2


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи пасажирського автотранспорту;
  - землекористування;
  - охорони здоров'я;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».У першому півріччі 2013 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 99, 39 з яких надійшли від юридичних осіб, 60 – від фізичних. 74 запита надійшов електронною поштою, 16 – на особистому прийомі, 9 – поштою.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 51
  - відмовлено - 6
  - надіслано за належністю - 41
  - на виконанні - 1


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи пасажирського автотранспорту;
  - землекористування;
  - охорони здоров'я;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».За період з 01.01.2012 по 20.12.2012 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 199, 45 з яких надійшли від юридичних осіб, 154 – від фізичних. 151 запит надійшов електронною поштою, 26 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном, факсом. За результатами розгляду інформаційних запитів:.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 63
  - відмовлено - 20
  - надіслано за належністю - 96


  До загальної кількості отриманих запитів включено 19 інформаційних запитів, що надійшли до самостійних підрозділів міської ради (управління житлового та комунального господарства, фінансового управління, управління освіти та інш.).


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - охорони здоров'я;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».За 9 місяців 2012 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 148.


36 надійшло від юридичних осіб, 112 – від фізичних.


107 запитів надійшло електронною поштою, 23 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном, факсом.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 46
  - відмовлено - 9
  - надіслано за належністю - 75


  До загальної кількості отриманих запитів включено 18 інформаційних запитів, що надійшли до самостійних підрозділів міської ради (управління житлового та комунального господарства, фінансового управління, управління освіти та інш.).


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - питання роботи пасажирського автотранспорту;
  - охорони здоров'я;
  - рішення житлово-комунальних проблем тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».
З 9 травня по 30 грудня 2011 року кількість запитів на публічну інформацію отриманих Краматорською міською радою склала 106.


39 надійшло від юридичних осіб, 67 – від фізичних.


55 запитів надійшло електронною поштою, 39 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 91
  - відмовлено - 15


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - інформація щодо штатного розкладу;
  - фінансових ресурсів структурних підрозділів міської ради тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».З 9 травня по 30 листопада 2011 року кількість запитів на публічну інформацію отриманих Краматорською міською радою склала 92.


36 надійшло від юридичних осіб, 56 – від фізичних.


44 запитів надійшло електронною поштою, 38 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 76
  - відмовлено - 15


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - інформація щодо штатного розкладу;
  - фінансових ресурсів структурних підрозділів міської ради тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».З 9 травня по 30 жовтня 2011 року кількість запитів на публічну інформацію отриманих Краматорською міською радою склала 83.


34 надійшло від юридичних осіб, 49 – від фізичних.


37 запитів надійшло електронною поштою, 36 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 65
  - відмовлено - 15


  Серед найбільш запитуваних документів:
  - копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - інформація щодо штатного розкладу;
  - фінансових ресурсів структурних підрозділів міської ради тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».На 30 вересня 2011 року кількість запитів на публічну інформацію, отриманих Краматорською міською радою, склала 65.


30 надійшло від юридичних осіб, 35 – від фізичних.


27 запитів надійшло електронною поштою, 29 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном.


За результатами розгляду інформаційних запитів:

- задоволено - 50

- відмовлено - 15


Серед найбільш запитуваних документів: копії розпоряджень міського голови, рішень виконкому та міської ради; інформація щодо використання бюджетних коштів; інформація щодо штатного розкладу, фінансових ресурсів структурних підрозділів міської ради тощо.З 9 травня по 1 вересня 2011 року кількість запитів на публічну інформацію отриманих Краматорською міською радою склала 49.


26 надійшло від юридичних осіб, 23 – від фізичних.


18 запитів надійшло електронною поштою, 23 – на особистому прийомі, решта – поштою, телефоном.


  За результатами розгляду інформаційних запитів:
  - задоволено - 38
  - відмовлено - 11


  Серед найбільш запитуваних документів:
  копії рішень,
  - розпоряджень виконкому, міської ради;
  - інформація щодо використання бюджетних коштів;
  - інформація щодо штатного розкладу;
  - фінансових ресурсів структурних підрозділів міської ради тощо.


Більшість запитів, яким відмовлено в наданні інформації, не підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заявникам рекомендовано звернутися з заявами в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян».

4320 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?