• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 12.10.2015 15:11

Оголошено 3-й раунд (останній) конкурсу ПРООН на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності


Мета конкурсу - поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.


Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.


Кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності в межах реалізації бізнес-планів:


• купівля обладнання для виробництва товарів;
• забезпечення інструментами для надання послуг;
• збільшення штату персоналу або розширення бізнесу;
• оренду приміщень для виробництва товарів та надання послуг;
• забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг;
• купівлю франшизи за договором комерційної концесії (франчайзингу) з відповідним обладнанням;
• придбання ліцензій та дозволів у разі, якщо цього потребує окремий вид підприємницької діяльності.


Цей перелік не є вичерпним.


Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес – проекту становить


- до 225 000 грн. зможуть отримати особи, які в рамках запропонованого бізнес-плану планують створити не менше 4-х робочих місць;


- до 150 000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць;


- до 100 000 грн. буде максимальною сумою для підприємців, що запропонують бізнес-план, в рамках якого створюватиметься 2 робочих місця;


- до 75 000 грн. буде виділено для підприємців, що створюватимуть 1 робоче місце (під одним робочим місцем розуміється у даному випадку власне сам підприємець).


Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію проекту (в грошовій чи іншій формі, наприклад, працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% вартості проекту.


У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які мають офіційний статус внутрішньо переміщених осіб та проживають на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської та Харківської областей.


Також у конкурсі можуть брати участь фізичні особи з числа місцевого населення Донецької та Луганської областей, які мають підтвердити місце реєстрації свого проживання.


Заявка має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc, .docx, .rtf), а додатки до заявки в форматі Adobe Reader (.pdf) або JPEG (.jpg) на адресу grant@ccc.kiev.ua до 23:59 (за київським часом) 29 жовтня 2015 року. У темі листа необхідно зазначити «грантовий конкурс ПРООН».


Детальні умови конкурсу та форму заявки, бізнес-плану можна отримати на сайті http://www.ccc-tck.org.ua/active/9/ , а також за телефонами: +38 (044) 574-64-11, +38 (044) 574-64-13.

Завершується термін подачі заявок на участь в 2-му раунді конкурсу ПРООН на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності


Мета конкурсу - поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.


Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.


Заявка має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc, .docx, .rtf), а додатки до заявки в форматі Adobe Reader (.pdf) або JPEG (.jpg) на адресу grant@ccc.kiev.ua до 23:59 (за київським часом) 8 жовтня 2015 року. У темі листа необхідно зазначити «грантовий конкурс ПРООН».


Детальні умови конкурсу та форму заявки, бізнес-плану можна отримати на сайті http://www.ccc-tck.org.ua/active/ , а також за телефонами: +38 (044) 574-64-11, +38 (044) 574-64-13.


Для зацікавлених підприємців, які не встигають подати заявки на участь у 2-му раунді конкурсу, пропонується заздалегідь підготувати відповідний пакет документів на участь у 3-му раунді, який ще не оголошено, але закінчується підготовка до його проведення.

В межах проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», які фінансуються Урядом Японії, триває конкурсний відбір на участь у навчальній програмі ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької на Луганської областей». Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «Територія Бізнесу».


Програма покликана підтримати учасників у їх прагненнях розпочати, відновити, розширити власну справу та допомогти сформувати необхідну психологічну, економічну і правову платформу для створення ефективного бізнесу і отримання прибутків. У межах даної програми, протягом вересня-грудня 2015 року буде проведено 48 тренінгів в містах: Київ, Полтава, Кременчук, Харків, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Запоріжжя, Бердянськ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Одеса. Тривалість одного навчання – 5 днів.


Детальнішу інформацію про програму можна отримати на сайті http://vpo-study.org/, а також за телефонами: +38 050 814-55-54, +38 097 141-53-53.


Про програму


До відома юридичних та фізичних осіб-підприємців, які змінили місцезнаходження з інших адміністративно-територіальних одиниць на місто Краматорськ з червня 2015 року


Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції інформує:


Відповідно до пункту другого статті 4 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» установити, що проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції, здійснюється щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві згідно статей 19, 29, 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».


Частина перша статті 19 «У разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі».


Частина друга абзац 4 статті 19 «Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, вносяться у зв'язку із зміною місцезнаходження та/або найменування юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту, крім документів, передбачених частиною першою цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення таких змін».


Частина перша статті 29 «для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридична особа повинна подати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) такі документи:


- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;


- примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів;


- оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, або копія опублікованого в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про втрату всіх або частини зазначених оригіналів установчих документів;


- два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих документів або два примірники установчих документів у новій редакції;


- документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів, якщо інше не встановлено цим Законом.


Відповідно до частини 5 статті 22 «За публікацію повідомлень у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації про зміну місцезнаходження юридичної особи справляється плата в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».


Частина перша статті 45 «Зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме зміни щодо місця її проживання фізичної особи набирають чинності з дня їх державної реєстрації. Для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, фізична особа - підприємець подає державному реєстратору особисто (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) такі документи:


- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця;


- документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця;


Інформацію щодо реєстраційних карток, реквізитів про сплату реєстраційного збору та контактів розміщено на сайті відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців www.krambisnes.com.

7292 перегляди

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?