• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 11.02.2020 17:34

Грантові програми підприємцю міста

До відома суб’єктів підприємництва!


Уряд дав старт Державній програмі компенсацій «Доступні кредити 5-7-9%»


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


03.02.2020 Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів дали старт та презентували державну програму компенсацій «Доступні кредити 5-7-9%». Мета цієї ініціативи уряду - надати державну підтримку мікро- та малому бізнесу в Україні, що у світі є основою успішної економіки. Прем'єр-міністр України наголосив, що за 5 років сума виданих доступних кредитів сягне 30 млрд. грн.


«Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи. За останні шість місяців вартість кредитів в банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частини відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей», - коментує проект Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук


Нова програма передбачає не лише фінансову підтримку підприємців - вона стає ще однією складовою еко-системи державної підтримки розвитку бізнесу в Україні. Наприклад, передбачена можливість для підприємців пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проекту.


«Задля розвитку та підтримки бізнесу ми вже маємо потужну еко-систему, новим компонентом якої стала програма доступних кредитів 5-7-9. Основними складовими еко-системи є інформація, інноваційність та фінанси - фундаментальні ресурси для бізнесу. Рішення, що пропонує вся ця система загалом чи окремі її компоненти, будуть корисні як новачку, так і вже досвідченому підприємцю», - зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.


Прем’єр-міністр підкреслив, що ті, хто не готовий взяти кредит, може пройти безкоштовне навчання. Програма Доступні кредити 5-7-9% – лише перший пазл великої державної програми доступного кредитування-2020, Року Ефективності України.


Довідково:

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів України з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських мікро- та малих підприємств.


Діятимуть три можливі ставки кредитування - 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн. грн. річної виручки або від 25 до 50 млн. грн.) та строку його діяльності (до 12 місяців, більше 12 місяців). Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.


Фактичне кредитування здійснюватиметься банками - партнерами програми.


За умовами Програми можна отримати до 1,5 млн. грн. кредиту строком до 5 років, кредитне фінансування має бути спрямоване підприємцями-учасниками виключно на купівлю або модернізацію основних засобів, а також на ремонт або реконструкцію виробничих приміщень.


Уряд очікує, що Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» сприятиме розширенню діяльності мікро- та малого бізнесу, їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів. Впровадження програми, за дорученням Уряду, здійснюватиме Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві фінансів України.


Докладніше про Державну програму можна дізнатися на сторінці:https://5-7-9.gov.ua/


Файли підготовлених рекламних аудіо- та відеороликів знаходяться за посиланням:https://fex.net/uk/s/mz59xmfтаhttps://fex.net/uk/s/rzeko2p.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва! Про можливість отримання грантів від МОМ


Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США, у жовтні 2019 року розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України».


Один з компонентів проекту направлений на зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.


Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.


Відбір учасників проекту буде здійснюватися за результатами конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.


Більш детальна інформація щодо часових рамок проекту, процесу відбору та інші відомості з цього приводу розміщено на сайті МОМ за посиланням:http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu


Контакти асистента проекту м. Краматорськ - Іван Кучерявенко


+38 067 297 5643, +38 066 870 1420


E-mail:kucheriavenk@iom.int


http://www.iom.org.ua
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США, розпочала впровадження нового проекту «нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України».


Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.


Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.


Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом проведення конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.


Більш детальна інформація щодо часових рамок проекту, етапів відбору та інші відомості з цього приводу розміщена на сайті МОМ за посиланням:http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu


Контакти асистента проекту м. Краматорськ - Іван Кучерявенко
+38 067 297 5643, +38 066 870 1420
E-mail:kucheriavenk@iom.int

http://www.iom.org.ua
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради повідомляє про продовження Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України, спрямованої на пом’якшення наслідків конфлікту.


Дана Програма ООН сформульована у співпраці з Урядом України та з низкою партнерських установ ООН. Її розпочато в 2015 році. У 2019-2021 роках ПРООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на запуск, оновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України, та в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України.


Програма ООН запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств.


Дану програму адмініструє благодійний фонд Творчий центр ТЦК.


На Донецьку та Луганську області передбачено загальну суму $ 716,000 на підтримку бізнес грантів.


Другий із чотирьох конкурсів оголошено 23 вересня 2019 року.


Завершення прийому заявок: 14 жовтня 2019 року.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
Інформація для суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики повідомляє про продовження Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України, спрямованої на пом’якшення наслідків конфлікту.


Дана Програма ООН сформульована у співпраці з Урядом України та з низкою партнерських установ ООН. Її розпочато в 2015 році. У 2019-2021 роках ПРООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на запуск, оновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України, та в районах Донецької та Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.


Програма ООН запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств. Дану програму адмініструє благодійний фонд Творчий центр ТЦК. На Донецьку та Луганську області передбачено загальну суму $ 2,850,00 на підтримку бізнес грантів. Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті.


Перший із чотирьох конкурсів буде оголошений 10 вересня 2019 року.


Завершення прийому заявок: 1 жовтня 2019 року.


19 вересня 2019 о 14.00 у м. Краматорськ планується проведення прес-конференції та інфо-сесії за участю представників Програми ООН та ЄС з інформацією про оголошення першого конкурсу в рамках даної грантової програми.


Контакти для звернень:


регіональний координатор - Кулигін Володимир (095) 244-25-32


E-mail: kuldonetsk@gmail.com
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.


До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:
безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;
заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним;
фізичне розташування в орендованому/власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);
кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключено не менше ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 1 000 000,0 грн., що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.


Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 евро.


В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.


Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України).


Міжнародна організація з міграції заохочує зацікавлених осіб подавати заявки до регіональних партнерів МОМ в областях.


Додаткова інформація:

http://www.iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-zi-zmicnennya-ekonomichnogo-potencialu-shcho-finansuyetsya
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва!


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.


Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.


До участі у проекті запрошуються ВПО з донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:
дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);
дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.


Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50% - ВПО).


Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.


У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:
до €650 за напрямком самозайнятість;
до €2500 за напрямком мікропідприємництво.


Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.


Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.


Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст, районів що додається):


Громадська організація «Центр занятості вільних людей». Контакти: 095 919 4416, 099 539 023, Е-mail: kram.czvl@gmail.com;


Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095 399 3355, 095 360 1681, Е-mail: arr-eastdonbass@i.ua.


Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

ЗАЯВА

ПЕРЕЛІК

УМОВИ

ПОРЯДОК

Проекти мають відповідати  пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:

– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи у  паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємниц-тва  до 13-00 години 05 червня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Проведення конкурсного відбору заплановано на 19 червня 2018 року.

Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політикиДо відома суб’єктів підприємництва!Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

Нова форма державної підтримки

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету на часткову компенсацію лізингових платежів.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.04.2018 № 439/5-18 «Про порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на здійснення фінансової підтримки проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації лізингових платежів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 квітня 2018 року за № 99/2541, Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва через механізм часткової компенсації лізингових платежів.

ПЕРЕЛІК

ЗАЯВА

УМОВИ

ПОРЯДОК

Проекти мають відповідати пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:

– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

– виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 27 квітня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 411.

Конкурсний відбір буде проведено 15 травня 2018 року.

Більш детальну інформацію розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Новини», «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Додаткова інформація за тел. (095) 522 64 80 або електронною поштою: 00281@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політикиВідділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

Нова форма фінансової підтримки

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, по яких за рахунок коштів обласного бюджету буде надаватись фінансова підтримка на відтворення та розвиток виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.04.2018 № 438/5-18 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів для відтворення та розвитку виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.04.2018 за № 100/2542, Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів на відтворення та розвиток виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання.

ПЕРЕЛІК

ЗАЯВА

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

КРИТЕРІЇ

УМОВИ

ПОРЯДОК

Проекти мають відповідати пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:

-будівництво;

-виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

-машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

-надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

-освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

-модернізація, оновлення та придбання основних виробничих фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 27 квітня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 411.

Конкурсний відбір буде проведено 15 травня 2018 року.

Додаткова інформація за тел. (095)522-64-80 або електронною поштою: 00281@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політикиПредставництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), продовжує реалізацію чергового етапу проекту підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.


У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 3 400 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 2 025 учасників отримають гранти на придбання обладнання для започаткування чи розвитку власної справи.


На території Донецької області партнером МОМ з реалізації проекту є Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей» в м. Краматорську.


До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.


Проектом передбачено дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес, та дводенні тренінги із мікропідприємництва для ФОП та власників товариств із обмеженою відповідальністю, зареєстрованих не пізніше 1 січня 2017 року.


Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи: до €650 за напрямом самозайнятість та до €2,500 за напрямом мікропідприємництво.


Гранти не видаються готівкою, а спрямовані на придбання обладнання інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.


Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО «Центр зайнятості вільних людей».


Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.


Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До уваги суб’єктів малого підприємництва!Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 25 квітня 2018 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 травня 2018 року.


Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До уваги суб’єктів малого підприємництва!


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором у 2018 році.

ЗАЯВА

ПЕРЕЛІК

УМОВИ

ПОРЯДОК


Проекти мають відповідати  пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:

надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

-виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.


Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи у  паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємниц-тва  до 13 березня 2018 року  (включно) департаменту економіки облдержадмі-ністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 28 березня 2018 року.


Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою:00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома представників агропромислової галузі!Проект USAID "Агросільрозвиток" оголошує конкурс на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м'ясомолочному секторах Донецької та Луганської областей, впровадження нових технологій післяврожайної обробки та переробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.


Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США (просимо уважно ознайомитися з інформацією у вкладеномуфайлі).


Проект «Агросільрозвиток» проведе семінари з питань підготовки заявок у будівлі Донецької обласної державної адміністрації у м. Краматорськ - 20 лютого 2018 року та у будівлі Луганської обласної державної адміністрації у м. Сєвєродонецьк - 21 лютого 2018 року.


Додаткова інформація:

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Микола Гриценко

Керівник напряму розвитку аграрних ринків

Київ, Україна

+380503835554

Ел. пошта і Skype:mhrytsenko@ukraineards.com
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів підприємництва!Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради повідомляє.


Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні при фінансовій підтримці Європейського Союзу продовжує реалізацію чергового етапу проекту підтримки мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і місцевих жителів, в тому числі колишніх учасників бойових дій та осіб, що належать до уразливих категорій населення.


На території Донецької області партнером МОМ з реалізації проекту є Громадська організація «Центр Зайнятості Вільних Людей» в м. Краматорську. В Донецькій області проект спрямовано нарозвиток мікропідприємництва.


Розмір гранту до 2 150 євро, на придбання обладнання.


Очікувана кількість учасників проекту – 60 осіб (2 групи по 30 осіб).


Проект буде проходити в 4 етапи:

1. Відбір учасників до 08 грудня 2017 року.

2. Дводенний тренінг і захист бізнес-планів – грудень 2017 року м. Краматорськ.

3. Отримання грантів і додаткові тренінги з розвитку бізнесу для бенефіціарів – січень 2018 року м. Краматорськ.

4. Супровід бізнесу бенефіціарів лютий-квітень 2018 року.


Вимоги до учасників:

- ВПО і місцеві жителі;

- зареєстрований бізнес не менш як 6 місяців на момент проходження навчання.


Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі.


Детальніше на сайті:http://www.iom.org.ua/ua/aktualna-informaciya-shchodo-naboru-na-proekt-mom-iz-pidtrymky-samozaynyatosti-ta


Контакти асистента проекту ГО «Центр зайнятості вільних людей» м. Краматорськ -

Марини Демко

+380995390023

kram.czvl@gmail.com

https://www.facebook.com/czvl.kramatorsk/
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує:


Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту” виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.


Кінцевий термін подачі заявок: 27 грудня 2017


Завданням конкурсує визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту:  внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.


Хто може брати участь

Малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) і працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.


Розмір гранту

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.


Експертна підтримка підприємницької діяльності включає:
Комплексний аналіз бізнес-плану експертами та надання консультацій щодо внесення змін до нього;
Спеціальний тренінг для різних видів бізнесу, враховуючи потреби заявника;
Індивідуальне менторство та супровід кожного заявника від професійного бізнес-тренера, консультації з питань ведення бізнесу;
Інші ініціативи з обміну досвідом шляхом дистанційних та особистих зустрічей, зустрічі із членами українського клубу керівників бізнесу;


Підтримка через надання майна – обладнання та інших матеріальних активів:


Надання обладнання, інструментів та інших матеріальних активів проводиться у два етапи:
Перший етап – Закупівля обладнання, інструментів або інших матеріальних активів та передача їх підприємству-заявнику на тимчасове цільове використання.
 Другий етап – Передача на баланс підприємства майна, що було надано у тимчасове цільове використання. Майно передається на умовах безповоротної матеріальної допомоги  після закінчення підтримки з боку Проекту.


Обмеження щодо розміру гранту:

Вартість майна, що буде надаватись за одним грантом, не може перевищувати 300 тисяч гривень.


Розмір вартості майна залежить від заявлених зобов’язань зі створення робочих місць:
до 300 тисяч гривень в разі працевлаштування до 10 осіб;
до 210 тисяч гривень в разі працевлаштування до 7 осіб;
до 150 тисяч гривень в разі працевлаштування до 5 осіб;
до 100 тисяч гривень в разі працевлаштування до 3 осіб.


Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Пріоритети конкурсу

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати.


Перевага буде надана заявкам, що продемонструють реалістичний бізнес-план, з перспективою розвитку бізнесу.


Також перевага надаватиметься заявкам, що подають підприємці зі складу ВПО, але пропозиції від заявників, що не є ВПО, також будуть прийматися до розгляду. Крім того, відбіркова комісія враховуватиме питання статі заявників та буде віддавати пріоритет жінкам за умови, якщо всі інші аспекти заявок отримали однакову оцінку.


Грант може бути використано на купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розширення бізнесу і створення нових робочих місць.


Грант МОЖЕ бути використано на:
купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розвитку бізнесу, і які наявні на українському ринку (наявність грантер підтверджує документально);
купівлю та доставку будівельних, оздоблювальних матеріалів, що необхідні для розвитку бізнесу;
встановлення обладнання, інструментів, меблів або інших активів.


Грант НЕ МОЖЕ бути використано на:
виплату заробітної плати;
сплату податків та зборів;
сервісне обслуговування, на яке не поширюється гарантія на придбане в рамках гранту обладнання;
купівлю обладнання або інструментів не нових, а також бувших у використанні;
купівлю обладнання або інструментів, на які не поширюється гарантія від виробника;

витратні матеріали, корми;
сплату орендної плати чи купівлю нерухомості;
ведення підприємницької діяльності, яка передбачає забій домашніх тварин/птиці не на бойні, див. закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;
ведення підприємницької діяльності, яка здійснює значний шкідливий вплив на навколишнє середовище*


*Значний шкідливий вплив на навколишнє середовище:


Загроза для рідкісних видів
Загроза для біорізноманіття екосистеми
Підтримка видобувної промисловості (гірничодобувної промисловості, розробки кар’єрів)
Підтримка валки лісу
Використання пестицидів та інших токсичних речовин
Використання ГМО


Подання заявки

Заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту:info@eopac.org.uaз темою листа «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».


Запитання щодо конкурсної документації приймаються до 18:00,20 грудня 2017 року, на електронну пошту Координаторки Проекту - Мілени Горячковськоїmgoryachkovska@eopac.org.uaабо на сайті Проекту в розділі «Питання-відповіді»https://eopac.org.ua/category/pytannya-vidpovidi/


За більш детальною інформацією звертатись за посиланням:https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документиу паперовій форміподаютьсяособисто суб’єктом підприємництвадо11 жовтня 2017 рокудо департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на25 жовтня 2017 року.


Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою:00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики

Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесуДанська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.


Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення/стабілізації джерела коштів для існування та досягнення довгострокових рішень для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого власного мікробізнесу.


Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на територіїДонецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровськоїобластей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.


Програма передбачає надання 600 бізнес-грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок особи в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування). Бізнес-гранти будуть надані учасникам проекту за умови успішного захисту власної бізнес-ідеї.


Критерії відбору учасників програми:
1.Життєздатність та реалістичність бізнес ідеї, розуміння заявником схеми її реалізації.
2.Наявність досвіду ведення бізнесу у заявника.
3.Актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї.
4.Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім'ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.


Подати заявку можна за посиланням: ПОДАТИ ЗАЯВКУ


Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.


Телефони для довідок:
050 367 90 95 Гаряча лінія (працює по буднях з 9.30 до 17:00)
050 367 90 95 Олена
050 610 11 21 Геннадій
073 470 29 07 Антон


Увага! Данська Рада у справах Біженців та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за свої послуги з надання благодійної допомоги / проведення благодійних заходів. Якщо Вам стали відомі випадки вимагання працівниками ДРБ та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером, вказаним нижче. Також за цим номером можна звертатися у випадку наявності будь-яких скарг. 073 406 81 41 (лінія працює по вівторках та п’ятницях з 14:00 по 18:00).
Відділ економіки та інвестицій


Гранти на Започаткування / Відновлення та Розвиток Підприємницької діяльності від “People in need”Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для започаткування / відновлення і розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.


Мета проекту:

Створення і розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області


Дедлайн:1 січня 2018 року


Максимальний розмір гранту:

Гранти до 25 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.

Гранти до 50 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні грантові заявки і зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 50% від суми гранту.


Хто може взяти участь в проекті?

Участь в проекті можуть взяти люди, що проживають на даний момент в одному з районів Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Великоновосілківський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мірноград, Новогродівка, Покровск, Селидове, Слов’янськ, Торецькому, Вугледар.


Умови проекту

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією.Головним критеріємвідбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:
• наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;
• наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
• обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат);


Заявку на участь в проекті ви можете направити на  електронну адресуlivelihoods.ua@pinf.cz.Обов’язково вказуйте в темі листа своє  прізвище та ініціали , щоб ваші матеріали були правильно розподілені. Обсяг одного  листа не повинен перевищувати 6 Мб.


Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скринькуlivelihoods.ua@pinf.cz.


Проект з надання грантів для створення / відновлення і розвитку підприємницької діяльності фінансується Урядом Великої Британії.


Подати заявку
Відділ економіки та інвестицій


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Подовжено термін прийому документівдля участі учерговому четвертому конкурсному відборі проектівсуб’єктів малого і середнього підприємництва, за результатами якого буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.


Заявки на участь подаютьсядо 05 вересня 2017 рокуособисто суб’єктом підприємництва до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6 каб. 412.


Конкурсний відбір буде проведено 19 вересня 2017 року.


Додаткова інформація за тел. 050 623 80 08, e-mail:00282@dn.gov.uaВідділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий четвертий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаютьсяособисто суб’єктом підприємництва до 30 серпня 2017 рокудо департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на13 вересня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою:00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
Проведення конкурсного відбору проектів до програми «Український донецький куркуль»що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

І. Проекти суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2017 № 409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27 квітня 2017 року за № 76/2283:

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Заява (завантажити)

Перелік (завантажити)

Умови (завантажити)

Кошти обласного бюджету спрямовуються на часткову компенсацію фактично сплачених у відповідному бюджетному році відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів.

ІІ. Проекти суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка  на реалізацію проекту

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285:

Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Заява (завантажити)

Перелік (завантажити)

Умови (завантажити)

Бюджетні кошти (обласного та  місцевого самоврядування) спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів  суб’єктів малого підприємництва.

Пропонується заповнитианкету попереднього відбору бізнес-планів суб’єктів малого підприємництва Донецької області для отримання державної фінансової підтримки

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 27 липня 2017 рокудепартаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 15 серпня 2017 року.

Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ економіки та інвестицій
Програма підтримки експорту в Канаду «U CAN EXPORT»Оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Exportу пріоритетних секторах:
1. ІТ-послуги
2. одяг
3. взуття
4. меблі
5. шоколад та кондитерські вироби


Пріоритети були визначені в результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків – більше запосиланням.


Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:


комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту


освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок


інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком


Комплексна підтримка передбачає наступні заходи:


Співфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США


Індивідуальна консультаційна підтримка підприємств досвідченими галузевими консультантами з Канади та України з питань доступу та просування на канадському ринку


Організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді


Організація торговельних місій до Канади та співфінансування участі підприємств у них


Доступ до навчальних програм та матеріалів


Для участі у конкурсному відборі, підприємства мають відповідати наступним вимогам:


1. Бути зареєстрованим в Україні та не перебувати у процесі банкрутства або ліквідації


2. Бути виробником одягу, взуття, меблів, шоколаду та кондитерських виробів або надавачем ІТ-послуг


3. Мати до 500 офіційно зареєстрованих працівників


4. Мати досвід експорту/постачання продукції до торговельних мереж (без обмежень за обсягом) AБОобсяги реалізації в Україні понад 5 млн грн. на рік


5. Частка громадян України серед кінцевих бенефіціарних власників підприємства має бути не меншою за 50%


6. Бути готовим до співфінансування витрат на участь у виставках, торговельних місіях, інших маркетингових заходах у Канаді чи США


7. Володіти англійською мовою для комунікації з замовниками, партнерами, консультантами в Канаді чи США


До участі у програмі U CAN EXPORT заохочуються підприємства, власниками або керівниками яких є жінки. Заявки таких підприємств будуть розглянуті в першу чергу, оскільки проект CUTIS прагне досягнути гендерного балансу серед власників та керівників підприємств-учасників програми.


Компанії, що відповідають критеріям наведеним вище, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланнямhttp://bit.ly/UCANexport.  Заявки приймаються до 16 липня.


Допомага всім проактивним компаніям, які готові системно працювати над виходом на канадський ринок. Вийти на зв’язок просто – надішліть листа на адресуoffice@cutisproject.org
Відділ економіки та інвестицій
Конкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Лугаської облнастейПрограма розвитку ООН (ПРООН) запрошує переселенців, які проживають у Луганській, Донецькій областях, та місцеве населення цих регіонів (з підконтрольних уряду України районів) взяти участь у черговому конкурсі бізнес-грантів. Дедлайн - 3 серпня 2017 р.


Грантова підтримка надається на започаткування, відновлення або розширення підприємницької діяльності. Мета цієї ініціативи – поліпшити життя переселенців та місцевого населення Донбасу через підтримку підприємницької діяльності та малого бізнесу в регіоні.


Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал, довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники. Вони також мають передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.


Кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності в межах реалізації бізнес-планів:
купівля нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг);
оренда нежитлових приміщень для здійснення бізнес-діяльності до 2 місяців (на період використання коштів гранту);
виплату заробітної плати персоналу до 2 місяців;
забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг;купівлю франшизи за угодою комерційної концесії (франчайзингу) з відповідним обладнанням.


Цей перелік не є вичерпним.


Неприйнятними є витрати коштів гранту, пов’язані з:
підготовкою бізнес-плану для участі в конкурсі;
сплатою боргів;
відшкодуванням витрат, пов’язаних із коливанням валютного курсу;
міжнародними відрядженнями;
купівлею/орендою житлового приміщення;
купівлею нежитлової нерухомості;
купівлею речей особистого вжитку;
купівлею б/у обладнання, в т.ч б/у автівок (вантажних, легкових автомобілів, автобусів) та мотоциклів (мопедів, моторолерів, мотоколясок), плавзасобів;
сплатою податків та обов’язкових внесків;
участю у тренінгах чи навчанні.


Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить:
до 250 000 грн зможуть отримати особи, які в рамках запропонованого бізнес-плану планують створити протягом реалізації бізнес-плану не менше 4-х робочих місць;
до 200 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць;
до 150 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 2-х робочих місць;
до 75 000 грн буде виділено для підприємців, що створюватимуть щонайменше 1 робоче місце (під одним робочим місцем розуміється у цьому випадку власне сам підприємець).


Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію проекту (в грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% вартості бізнес-проекту.Хто може стати учасником?


У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які мають офіційний статус внутрішньо переміщених осіб і проживають у підконтрольних уряду України районах Луганської та Донецької областей, а також місцеві мешканці цих регіонів, які мають підтвердити місце реєстрації свого проживання.


Не можуть претендувати на грант особи, в основі бізнес-планів яких є оптова та роздрібна торгівля, в тому числі через інтернет. Окрім цього, не можуть претендувати на грант особи, чиї бізнес-плани передбачають придбання обладнання з подальшою його передачею протягом реалізації бізнес-плану в оренду, прокат чи користування іншим особам. Також не можуть претендувати на отримання гранту учасники конкурсу, які перебувають між собою у родинних зв’язках, наприклад, коли учасником конкурсу є одночасно чоловік та дружина або батько і донька. У такому разі грант може бути надано лише одному члену родини. Також не можуть претендувати на перемогу особи, які вже отримували аналогічні гранти ПРООН у 2015-2017 роках.Умови участі


Для участі у конкурсі усі бажаючі повинні:
· заповнити онлайн-заявку;
· надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
· надати чинну довідку про статус ВПО або копію паспорта з зазначенням реєстрації постійного місця проживання для місцевих жителів Донецької та Луганської областей.


Заявка здійснюється виключно через онлайн-систему адміністратора конкурсу Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК»www.grant.ccc-tck.org.ua.


Пакет конкурсної документації можна скачатиТУТ.


Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 3 серпня 2017 року. Заявки, які надійшли пізніше встановленого терміну, будуть відхилятися автоматично. Анкета заповнюється та подається українською або російською мовами.


Критерії оцінки поданих заявок


Подані заявки на конкурс, які відповідатимуть умовам конкурсу, будуть оцінюватися незалежним Оціночним комітетом за такими загальними критеріями:
відповідність заявки цілям конкурсу;
ступінь опрацювання бізнес-плану, наявність всієї необхідної інформації для комплексної оцінки перспектив його реалізації, відповідність вимогам структури бізнес-плану;
спроможність пропонованого продукту (послуги) із заявленими характеристиками бути створеними та їхня перспективність на ринку;
кількість робочих місць, що створюються в рамках проекту;
окупність бізнес-плану в найближчий період;
якість, обґрунтованість, реалістичність та оригінальність бізнес-плану;
обґрунтованість фінансових показників бізнес-плану та бюджету використання коштів гранту;
розмір ресурсів, що самостійно залучатимуться чи пропонуватимуться особою-пошукачем;
обґрунтованість розрахунків та кошторису.


Процедура оцінки бізнес-плану включатиме 3 етапи:
оцінка поданої заявки за технічними критеріями (повнота та достатність поданих документів) конкурсу;
оцінка бізнес-планів професійними незалежними експертами з бізнес-планування;
особистий захист бізнес-планів подавачами, які набрали мінімальну необхідну кількість балів у результаті оцінки експертів, перед конкурсною комісією.Додаткова інформація


Зацікавлені особи можуть звертатися за додатковою інформацією щодо конкурсу до «Творчого центру ТЦК» через електронну пошту info@ccc.kiev.ua, або за телефоном: (800) 406-411 (до 1 серпня 2017 року). Після узагальнень усіх отриманих запитань усі відповіді будуть оприлюднені на сайті www.ccc-tck.org.ua та на сторінці в соціальній мережі Facebookwww.facebook.com/ccc.creative.centre


Більш детальна інформація про конкурс розміщена за посиланням вПосібнику з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі


Крім того, в кожній області будуть проведені інформаційні заходи щодо роз’яснення умов конкурсу


ГРАФІК ІНФОРМАЦІЙНИХ СЕСІЙ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ


6 липня2017 року – місто Маріуполь, вул. Нільсена, б. 60, Бізнес Центр «Галакс», час 12.00 – 14.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


9 липня 2017 року – місто Дружківка, вул. Матросова, 14/8, Халва Hub, час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


10 липня 2017 року – місто Краматорськ, бул. Краматорський, б. 41, Торговий Дім «Сага», час 12.00 – 14.00, з питань участі звертатися до Андрія Шумари, регіонального представника адміністратора грантової програмиurfakand@gmail.com


11 липня 2017 року – місто Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1, готель «Мир», час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Чернишова, регіонального представника адміністратора грантової програмиcherang74@gmail.com


12 липня 2017 року – місто Сватове, приміщення Сватівської міської ради, час 11.00 – 13.00, з питань участі звертатися до Андрія Чернишова, регіонального представника адміністратора грантової програмиcherang74@gmail.com


Вхід на усі заходи вільний, реєстрація не потрібна.


Конкурс бізнес-грантів для започаткування або відновлення підприємницької діяльності реалізується в рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Японії та Польщі, в партнерстві з урядом України та регіональними органами влади.
До уваги суб’єктів малого підприємництва!


Якщо Ви підприємець Донеччини, маєте бажання розвиватись самому та зацікавлені у розвитку економіки рідного краю, то пропонуємо прийняти участь у Програмі «Український донецький куркуль»в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки

облдержадміністрація презентує проект

«УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»


ЯКЩО ВИ:

- активні та дієві

- готові працювати на покращення соціально-економічного життя свого регіону

- маєте певний план, готовий проект або просто ідеї

- маєте бачення та бажання їх реалізовувати, але на маєте коштів на старт


У ВАС Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ:

- у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки своїх бізнес-проектів або часткової компенсації за кредитом

- у навчальних програмах (стажуванні) представників малого бізнесу регіону за галузевими напрямками


ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ НЕОБХІДНО:

- зареєструватися суб’єктом малого підприємництва або бути діючим підприємцем на території Донецької області

- мати розроблений або вже розпочатий бізнес-проект

- прийняти участь у конкурсному відборі шляхом подання пакету документів з бізнес-планом*до 26.06.2017(наступна дата подачі заявок буде повідомлена додатково)до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412


БІЗНЕС ПРОЕКТИ ПОВИННІ СТОСУВАТИСЯ НАСТУПНИХ СФЕР:

виробництва та переробки сільськогосподарської продукції

машинобудування, виробництва машин, устаткування, готових металевих виробів

вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість)

виробництва будівельних матеріалів

виробництва електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування

надання послуг у галузі житлово-комунального господарства

надання медичних послуг населенню

впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій

впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів

модернізації, оновлення та придбання основних фондів


Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua


* складові бізнес–плану:резюме(мета проекту, суть проекту, продукт, аналіз стану ринку, обґрунтування підприємницької ідеї, виробничий план, маркетинговий план, організаційний план, фінансовий план, оцінка ризиків);юридичні аспекти майбутньої діяльності(правова форма, плануємоє оподаткування, початковий баланс та витрати, дислокація місця ведення бізнесу);продукти та послуги(опис продукту/послуги, постачальників);маркетингова стратегія(цінова політика, дослідження ринку, політика просування); менеджмент (організаційна структура, кількість співробітників, заробітна плата);фінансовий план.


Алгоритмпроекту «Український донецький куркуль»
ПРООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян у громадах-партнерах Донецької області, з метою забезпечення громадської безпеки та адвокації прав уразливих категорій громадян, в першу чергу в громадах, які найбільше постраждали від конфлікту.Кінцевий термін подачі заявки – 15 червня 2017 року.


ПРООН розпочинає Конкурсмалих ГРАНТІВдля неурядових організацій та груп активних громадян Луганської області, а також регіональних та національних організацій, які здійснюють діяльність на її території.


1. ЦІЛІ КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ


1.1. Це оголошення повідомляє про Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян Луганської області, а також регіональних та національних організацій, які здійснюють діяльність на її території (далі – Конкурс), який реалізується в рамках Програми відновлення та налагодження миру ПРООН. Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та поліпшення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту. Його метою є сприяння досягненню таких цілей, як (1) зміцнення особистої та громадської безпеки в районах, постраждалих від конфлікту та (2) вдосконалення правосуддя на рівні громад через зміцнення потенціалу установ щодо надання послуг на основі прав людини та ефективного доступу до правосуддя.


1.2. Приймаючи до уваги, що ключовими складовими діяльності ПРООН є залучення громадськості та сприяння розвитку мереж громадянського суспільства, метою Конкурсу є відбір громадських ініціатив, спрямованих на (1) зміцнення особистої та громадської безпеки (2) покращення доступу до правосуддя у районах, що зазнають впливу конфлікту, (3) підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення шляхом надання послуг із правової допомоги (в т.ч. жителям сільських регіонів, літнім людям, вимушено переміщеним та ін.) , (4) підвищити рівень чутливості правосуддя до пов’язаних із конфліктом злочинів через забезпечення доступу до правової допомоги, юридичного захисту та різних форм допомоги жертвам СГН та (5) пропагування захисту прав вразливих категорій громадян на рівні громад.


Грантові ініціативи відповідної спрямованості повинні бути оформлені у відповідності до вимог за спеціальною формою (додається) для фінансування відповідно до правил закупівель Програми розвитку ООН (далі – ПРООН).


2.УЧАСНИКИ КОНКУРСУ


Учасниками Конкурсу є групи активних громадян (від 3 до 15) та громадські організації громад-партнерів ПРООН в Луганській, Донецькій та Житомирській областях, а також інші регіональні та національні громадські (неурядові) організації, які здійснюють діяльність на території зазначених областей. Конкурс не передбачає надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним організаціям.


3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ІНІЦІАТИВ В РАМКАХ КОНКУРСУ


До розгляду будуть прийняті ініціативи, які відповідають цільовій спрямованості Проекту, орієнтовані на населення реалізація яких, зокрема, сприятиме:


- удосконаленню механізмів громадської безпеки;


- модернізації інженерної інфраструктури сфери безпеки в населених пунктах;


- підвищенню рівня громадської безпеки системи охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення на місцевому рівні;


- поліпшенню обізнаності в громадах щодо прав людини та пов’язаних із конфліктом ризиків;


- поліпшенню навичок та усвідомленню відповідальності перед громадами органів внутрішніх справ і місцевих органів влади, які надають послуги населенню;


- поліпшенню координації між громадянами, органами внутрішніх справ, місцевими органами влади та іншими зацікавленими сторонами в забезпеченні громадської безпеки;


- підвищенню рівня доступності первинної та вторинної правової допомоги, через яку вразливе та постраждале від конфлікту населення, у т.ч. жертви СҐН, отримують якісні правові послуги;


- здійсненню інформаційної підтримки вразливих категорій щодо правових питань у різних формах (очні консультації, онлайн-підтримка, гаряча лінія, допомога в отриманні та складанні документів, оновлення юридичних або особистих документів, здійснення представлення або захисту інтересів, надання правової підтримки у випадках порушення прав);


- більш відповідальній реакції співробітників судових установ на потреби громад у сфері безпеки, особливо на злочини, пов’язані з конфліктом та СҐН;


- поліпшенню доступу до інформації про роботу судів та прозорості судів;


- скороченню фізичних перепон, що перешкоджають доступ до правосуддя, та відновленню прав, порушених у зв’язку з конфліктом;


- пропагування захисту прав вразливих категорій громадян на рівні громад.


Також до розгляду будуть прийняті будь-які інші ініціативи, доцільність яких можна обгрунтувати з точки зору зміцнення громадської безпеки та покращення доступу до правосуддя


4. ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ


· А-проекти - проекти вартістю менш 2-х тис. дол. , спрямовані на покращення інфраструктури: освітлення, відеоспостереження і т.ін. («жорсткі» або “змішані”) або проекти, спрямовані на реалізацію локальних міні-ініціатив громад в сфері громадської безпеки та доступу до правосуддя (з загальним обсягом фінансування до 2-х тис. дол.) і т.ін. («жорсткі» або “змішані”);


· Б - проекти  - проекти вартістю більш 2-х тис. дол., що передбачають покращення інфраструктури та здійснення громадських заходів в рамках спрямованості Проекту («жорсткі» або “змішані”);


· В – проекти - проекти спрямовані на надання правової допомоги вразливим категоріям в районах, постраждалих від конфлікту або проекти, спрямовані на підтримку жертв СГН в районах, постраждалих від конфлікту  ( “м’які” або “змішані”).


Проект не містить обов’язкової вимоги щодо співфінансування, проте тим заявникам, які нададуть власний внесок організації (не менше 10% від загального бюджету проекту), буде надано превагу. Цей внесок може бути зроблено як у фінансовій, так і немонетарній формі.


Тривалість проекту - до 6 місяців.


5.ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ


Для реалізації мікропроектних ініціатив з обсягом фінансування від ПРООН до 2-х тис. дол. участь зареєстрованої неурядової організації не є обов’язковою. До розгляду будуть прийняті заявки від активних груп громадян з населених пунктів-партнерів  (від 3 до 15 осіб).


У всіх інших випадках до участі у конкурсі будуть прийматися проектні пропозиції від тих організацій, які відповідають нижчезазначеним вимогам:

·мають статус неприбуткової або благодійної організації та офіційно зареєстровані в Україні;

·працюють на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей та/або в Житомирській області;

·мають досвід роботи не менш, ніж один рік у сфері надання первинної правової допомоги, захисту прав людини, підвищення громадської обізнаності щодо прав та потреб вразливих груп населення, допомоги жертвам СГН;

·мають підтверджену історію впровадження проектів та звітування;

·мають відповідних фахівців та персонал проекту для його реалізації (керівник проекту, фахівці з юридичною/соціальною освітою та досвідом роботи з вразливими групами).


Пропозиції від організацій, які не відповідають наведеним вимогам, розглядатися не будуть.


6. ВИТРАТИ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ


6.1. Дозволені витрати


Прийнятними вважаються витрати, які:

· необхідні для досягнення цілей та завдань проекту;

· відповідають принципу  ефективності та економічності витрат ( «найвища якість за найнижчу ціну»);

· підтверджені  документацією фінансово-бухгалтерської звітності.


Кошти, надані в межах конкурсу, можуть бути використано винятково для оплати:

праці персоналу організації та залучених експертів;

товарів та послуг, необхідних для реалізації проектної діяльності;

комунікаційних та інформаційних послуг ;

консультаційних послуг, необхідних для досягнення проектних цілей;

·оренди приміщень (для проведення тренінгів, групової роботи, тощо), обслуговування заходів, та інших послуг, передбачених проектною діяльністю;

друкарських, типографських і копіювальних послуг;

послуг зв’язку (телефон, інтернет);

витратних матеріалів і канцелярських товарів;

транспортних та інших витрат, пов’язаних із відрядженням;


6.2.Неприйнятними є витрати, пов’язані з:

підготовкою проектної пропозиції для участі в конкурсі;

сплатою боргів;

відшкодування витрат, пов’язаних із коливанням валютного курсу;

міжнародними відрядженням


7. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ


Проектні пропозиції повинні містити повний пакет документів, визначений  формами візповідно до типів проектів (А, Б, В). Спеціальні форми для оформлення проекних пропозицій, які можна скачати по зсилкам тут:


Форми проектних пропозицій для типу А:

https://drive.google.com/drive/folders/0B1xH_MonTbmRbkxfVi03N0FTaGc?usp=sharing


Форми проектних пропозицій для типу Б:

https://drive.google.com/drive/folders/0B1xH_MonTbmRdGZPRUpZYUZ3TUE?usp=sharing


Форми проектних пропозицій для типу В:

https://drive.google.com/open?id=0B1xH_MonTbmRTVl3RGVvRC05ZHM


Проектні пропозиції будуть перевірені на відповідність вимогам конкурсу і ті, що відповідатимуть вимогам, будуть передані на розгляд Ради Конкурсу.


Проектні пропозиції слід подавати українською мовою згідно з вимогами оголошення та аплікаційної форми.


Пакет проектної пропозиції повинен складатися з:

Належно заповненої аплікаційною форми, до якої додаються:

·копія свідоцтва про реєстрацію;

·довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості;

·резюме керівника проекту та не менше двох спеціалістів із досвідом, який відповідає сфері проектної діяльності (правова допомога).


Проектну пропозицію у форматі Microsoft Word (*.docx/*.doc) разом iз сканованими додатками (*.PDF або *.JPG) слід надіслати на електронну скриньку відповідно для території реалізації проектної пропозиції, що подається:

·в Луганській області: –emil.koreniev@undp.com

вказавши тему повідомлення: Конкурс «Громадська безпека та правосуддя на рівні громад». Пакет проектної пропозиції повинен бути надісланий одним листом, розмір якого не має перевищувати 8Mb.


8. ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ


8.1. Рада Конкурсу


Оцінка проектних пропозицій та відбір виконавця здійснюватиметься Радою Конкурсу  (РК), яка матиме наступні завдання:

1.Розгляд і оцінка проектних пропозицій;

2.Рекомендація або відхилення проектних пропозицій для фінансування.


РК складатиметься з представників ПРООН, разом з цим, вона має право звернутися до незалежної експертної думки в ході відбору грантових проектів чи до думки місцевих органів влади, на території яких передбачена діяльність проекту.


8.2. Критерії оцінки проектів:

·відповідність тематиці та пріоритетам конкурсу;

·узгодженість мети, завдань та методів виконання проекту;

·конкретність, досяжність та результативність заходів, запланованих проектом;

·рівень компетентності організації-заявника у питаннях передбачених проектною пропозицією;

·обґрунтованість запланованих витрат та необхідних ресурсів у співвідношенні до очікуваних результатів.;

·рівень компетентності (профільна освіта, досвід роботи) персоналу проекту (керівник проекту, фахівці по наданню правової допомоги).


Наявність співфінансування проекту (у фінансовій чи не фінансовій формі) вважатиметься додатковою перевагою.


Зверніть увагу!


• Кінцевий термін прийняття пропозицій по Луганській області – 5 травня 2017 р. Проектні пропозиції, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

• Подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються.

• Про результати конкурсів учасників повідомлять електронною поштою.

• Остаточне рішення щодо проекту чи заявки перегляду не підлягає.

• Причини відмови чи підтримки проекту не будуть повідомлені.


9. ЗВІТУВАННЯ, МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНЮВАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ


9.1. Моніторинг та оцінювання


Отримувач гранту відповідає за моніторинг упровадження проекту та оцінювання його результатів. Програма розвитку ООН здійснюватиме моніторинг реалізації грантового проекту через звіти грантоотримувача, зустрічі з працівниками проекту, їх партнерами та бенефіціарами, а також через участь у заходах проекту


9.2. Звітування


Отримувач гранту подаватиме звіти у форматі, визначеному Програмою розвитку ООН:

·проміжні звіти, які включають опис заходів і результатів за узгодженими моніторинговими індикаторами й фінансовим компонентом (буде уточнено в межах відповідної грантової угоди);

·короткі звіти на вимогу, які можуть час-від-часу вимагатися Програмою, коли буде потрібна інформація по грантовий проект в період між регулярними звітами;

·заключний звіт, який включатиме опис заходів і результатів, а також фінансовий звіт за весь період грантової угоди.


10. ФІНАНСУВАННЯ


Організація-грантоотримувач отримає авансовий платіж на заплановану діяльність у межах грантової угоди. Розмір авансового та подальших платежів буде зафіксовано у грантовій угоді. Цей розмір визначатимуть індивідуально з огляду на загальний розмір гранту, тип діяльності тощо. Наступні транші виділятимуть після отримання та затвердження ПРООН проміжних звітів організації.


КОНТАКТИ


Контактні особи відповідно до території реалізації  поданих проектних пропозицій:

в Луганській області: – Еміль Коренєв / Emil Koreniev/emil.koreniev@undp.com; +380 50 577 92 55

Джерело :http://gurt.org.ua/news/grants/37850/
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів»http://dn.gov.ua/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-05-05-2017-466-pro-poryadok-vykorystannya-koshtiv-oblasnogo-byudzhetu-peredbachenyh-na-nadannya-finansovoyi-pidtrymky-sub-yektam-malogo-pidpryyemnytstva-na-realizatsiyu/облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на безповоротній основі.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 30 травня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького,6, каб. 412.


Проведення першого конкурсного відбору планується на 15 червня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» підрозділі«Український донецький куркуль».


Детальніше:http://www.krm.gov.ua/news/view/19830


За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (050) 623 80 08.
Список програм ЄС та фінансових інструментів відкритих для участі України

Детальна детальна інформація за посиланням:

http://dn.gov.ua/programy-yes/
З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана, Республіка Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО-2017.


В цьому році «ЕКСПО-2017» проводиться під гаслом «Енергія майбутнього». Очікується більше 5 млн. відвідувачів на загальній площі 173,4 га буде об’єднано компанії і організації більше ніж 127 країн Світу.


Суб’єкти господарювання, які бажають взяти участь у зазначеній виставці безпосередньо або заочно, можуть ознайомитися із додатковою інформацією та зареєструватися за посиланням
Гранти в рамках проекту «Відновлення джерела коштів для існування» (Донецька область)
ГО «Людина в біді» готова надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі. Цей проект створений з метою підтримки людей, які втратили у результаті конфлікту на сході України свої звичайні джерела коштів для життя: працю, малий бізнес, хобі, яке приносило постійний дохід. Наша підтримка направлена на відновлення таких джерел. Дедлайн – 31 травня 2017 р.


ГО «Людина в біді» готові надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі, та які проживають у цей час в одному з міст, або на території районів Донецької області, на які розповсюджується дія проекту: Олександрівський, Бахмутський, Великоновоселівський, Добропільский, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнский, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони а також міста: Краматорськ, Селідове, Торецьк, Вугледар.


Умови участі у проекті


Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Ефективність, з якою ви плануєте витратити грант – є основним критерієм відбору: використання гранту повинно якомога краще вплинути на зростання вашого доходу.

етапи та загальні умови участі у проекті


1 . Для участі у проекті вам необхідно заповнитиЗаявку на отримання гранту:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeacWlAvGYQY_ySTtTBGWclIAIRj0Zlqz6kccIBVPrtXiPUA/viewform?c=0&w=1.


2. Будь ласка, приймайте участь у проекті тільки після того, як будете мати продуманий та обґрунтований план організації/розширення вашої діяльності. Максимальна сума гранту становить 25 000 гривень.


3. Виходячи з наданої вами інформації, оціночна комісія прийме рішення о продовженні/зупинці подальшого розгляду заявки. З усіма заявниками, які пройдуть цей етап, будуть проведені телефоні консультації та виїзні інтерв’ю для більш докладного вивчення ваших планів.


4. Результати цих інтерв’ю також будуть оброблені оціночною комісією, яка прийме остаточне позитивне чи негативне рішення о наданні гранту. У випадку позитивного рішення – ви будете повідомлені за допомогою СМС повідомлення. Після цього ви зможете отримати грант у одному з відділень банку.


Усі питання відносно даного проекту ви можете надіслати на електрону адресу проектуlivelihoods.ua@pinf.czВи також можете використати цю адресу для відправлення нам будь-яких матеріалів або повідомлень.


Увага! «Людина в біді» ніколи не вимагає платні за надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стануть відомі випадки таких вимог (у будь-якому вигляді) від співробітників «Людина в біді, просимо вас сповістити за номером  гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).Джерело: https://www.clovekvtisni.cz/cs/humanitarni-a-rozvojova-pomoc/zeme/ukrajina
Відділ економіки та інвестицій
800 тисяч від Київстар на розвиток освітніх ідей
Компанія «Київстар», у рамках своєї загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативиMake Your Mark , запрошує вчителів разом зі своїми учнями взяти участь в освітньому проекті та отримати 800 000 грн на розвиток своїх ідей.


Телеком-оператор вирішив підтримати талановитих викладачів, які:
докладають максимум зусиль, аби діти полюбили математику, фізику та інші точні й природничі науки;
готові проводити з дітьми час навіть влітку, аби навчити їх чомусь корисному;
вірять у те, що стандартна програма – це не єдине, що потрібно знати школярам.


Компанія виділяє кошти на реалізацію найкращих проектів, яких немає в шкільній програмі. Ці проекти не фінансує держава, вони створені для найталановитіших старшокласників.


Київстар готовий підтримати 3-4 найкращі освітні проекти.


Якщо у вас, шановні педагоги, є класні ідеї та сили на їх втілення, подавайте заявку наmakeyourmark@kyivstar.ua.


За додатковою інформацією звертайтеся:makeyourmark@kyivstar.ua.


Детальніше:https://kyivstar.ua/uk/promo/makeyourmark
Відділ економіки та інвестицій
Тренінги з бізнес-планування від ПРООН
Протягом квітня-травня 2017 року Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії проведе 12 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів.


В кінці травня – на початку червня 2017 року ПРООН проведе черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення Донбасу, які планують реалізувати свої бізнес-ідеї на підконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей. Інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН.http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/


Хто може стати учасником тренінгів:внутрішньо переміщені особи (ВПО) та місцеве населення Донецької та Луганської областей, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку бізнесу.

Чого ми намагаємось досягти?
Надати можливість учасникам виробити бізнес-ідею для розвитку бізнесу та покращити спроможність до розвитку бізнесу.
Допомогти бажаючим підготувати бізнес-плани для подання на конкурс бізнес-грантів ПРООН.
Надати інформацію щодо діяльності згідно вимог чинного законодавства (реєстраційні процедури, ведення бухгалтерського обліку, юридичні процедури), яка необхідна для ведення власної справи.
Підвищити поінформованість про маркетингові інструменти та способи розширення ринків збуту.Умови та вартість участіУчасть у тренінгах– безкоштовна. Ці видатки покриваються за рахунок ПРООН , а саме:
забезпечується житло на період тривалості тренінгів для осіб, які проживають за межами міста проведення тренінгу;
забезпечується харчування на час проведення тренінгів;
іногороднім особам, які бажають взяти участь у тренінгу, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться тренінг, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.


Не допускатимуться до участі в тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН, або учасники, які вже отримали бізнес-грант від ПРООН.


Кількість учасників кожного тренінгу – до 20 осіб.


Де і коли


Краматорськ/Святогірськ: 13 – 15 травня

Сєверодонецьк: 10 – 12 травня

Сєверодонецьк: 16 – 18 травня

Сєвєродонецьк: 22 – 24 травня

Краматорськ/Святогірськ: 25 – 27 травня


Як подати заявку


Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнитидо 7 травня 2017 року(або не менше ніж за 5 календарних днів до дати чергового тренінгу) онлайн-анкету:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc32d4nvTzGvyRwhy-Yh0FZigSTNGx8hynNtOiWBe8cTbuQEQ/viewform?c=0&w=1


Контактні особи ПРООН


Організаційно-технічні питання щодо проведення тренінгів адресувати:


- учасникам з Донецької області – координатору ПРООН Івану Мукомелу (095-205-19-00,mykomel@gmail.com);


- учасникам з Луганської області – координатору ПРООН Володимиру Іщенку (066-766-95-85,ischenko3001@gmail.com).


Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час початку тренінгів, а також інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.


Ця ініціатива реалізується Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії.


Джерело :https://www.facebook.com/UNDPUkraine/?fref=ts
Відділ економіки та інвестицій
2017 Seif Awards: запрошує європейців для соціального підприємництва!
Прийом заявок на «2017 Seif Нагорода» з метою подальшого втілення і заохочення інновацій рушійних сил для змін на національному та міжнародному рівні.


Seif Нагорода для соціального підприємництва підприємств – це нагорода для заохочення, застосування інноваційної бізнес-ідеї в поточному соціальному підприємництві і / або для вирішення екологічних проблем.


Номінації:


В цілому 50,000 франків може бути розділено між переможцями в кожній з наступних п’яти категорій:

Інтеграція та профілактика

Підприємницькі інновації

Майбутні тенденції

Соціальне підприємництво


Переваги нагороди:


Заявники можуть виграти 10 000 швейцарських франків для свого підприємства


Переможці, а також фіналісти отримують підвищену популярність в громадськості як через присутність в ЗМІ, а також публікації в Seif брошури Нагороди +2017


Seif Нагорода має великий авторитет та високий рівень процесу відбору і може бути використана як знак якості Вашого підприємства перед фондами, корпоративними партнерами та потенційними інвесторами


Можливість збільшити мережу партнерів і зустрітися з потенційними інвесторами


Критерії:


Соціальні європейські підприємства


Заявки подавати на англійській чи німецькій мові


Дедлайн:30 червня 2017 року


Заявку можна заповнити тутhttp://seif.org/en/awards


Джерело :

https://www2.fundsforngos.org/awards-and-prizes/2017-seif-awards-inviting-europeans-for-social-entrepreneurship/
Відділ економіки та інвестицій
Програма Еразмус для молодих підприємців
Мінекономрозвитку інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців», яка є частиною програми ЄС COSME.


Програма «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME. Детальну інформацію щодо участі у програмі дивіться у прикріпленому файлі.


http://sbiz.club/wp-content/uploads/2017/05/Informuvanna_Erazmus-dlya-molodyh-pidpryyemtsiv.pdf
Відділ економіки та інвестицій
Європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу
09 березня 2017 року Президентом України підписано Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.


Програма COSME – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу, яка включає набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд.євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюються та викладається в окремому документі – Робочій програмі.


Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.


Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням:http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.


Участь у програмі COSME можуть брати український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, органи державної влади, освітні заклади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.


Більш детальна інформація про програму COSME розміщена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах «Головна» - «Пріоритетні реформи» - «Програми підтримки підприємців», або за посиланнямhttp://bit.ly/2mBWHiG. Також інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСПhttp://ec.europa.eu/easme/en/cosme .
Відділ економіки та інвестицій24779 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?